Top 10 Bilder Aufhängen Ohne Bohren – Produkte des täglichen Bedarfs: Haus und Küche

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tesa

#ad

Výškově nastavitelný, balení po 4 kusech, samolepicí hřebík na stěnu, až 1 kg přídržný výkon na jeden hřebík, tesa Nastavitelný lepicí hřebík na tapety a omítku 1 kg

#ad
tesa #ad - Upozornění: přídržná síla závisí na pevnosti podkladu. Lepicí hřebíky od tesa jsou alternativou k běžným. Hřebíky zcela bez vrtání nebo zatloukání. Lepicí hřebíky od tesa jsou chytrou alternativou k běžným hřebíkům zcela bez vrtání nebo zatloukání – ideální pro dekorativní předměty, jako jsou rámy na obrázky nebo nástěnky.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška5.51
Délka0.55
Hmotnost0.09
Šířka0.94
Číslo dílu77774
Modelka77774

2. Command

#ad

Udrží až 9 kg, závěsy na obrázky, výhodné balení s párem 10 × 2, bílé – zavěšení bez poškození, Command Velké obrazové montážní proužky, X-Large pro těžkou hmotnost

#ad
Command #ad - Odstranění beze zbytků – změna dekorace podle chuti a nálady: Tyto robustní závěsy na obraz nezanechávají žádné zbytky lepidla; perfektní pro byt, dům a kancelář. Dekorace bez poškození – díry, zbytky nebo zbytky lepidla na vašich stěnách patří od nynějška minulosti; montážní pásky Command pro těžké váhy od 3M jsou uživatelsky přívětivé a zajišťují, že vaše stěny zůstanou dlouho krásné.

Silné a všestranné – pásky command drží velmi dobře na celé řadě povrchů v interiéru, včetně natřených stěn, pomalovaných cihel a betonových povrchů. Extra velké proužky – s upevňovacími pásky na obrázky command xl můžete bez obav zavěsit těžké obrázky bez hřebíků nebo nástrojů – náš produkt s nejsilnější přilnavostí, s o 40 % větší přilnavostí než velké montážní pásky Command na obrázky; drží velmi dobře a lze je beze zbytku odstranit – díky technologii 3M.

Není potřeba žádný nástroj – zavěste těžké rámečky na obrázky, nástěnné hodiny, velké nástěnné ozdoby, velká zrcadla, cedule, tabule na sváteční oslavy, desky tlumící zvuk a jiné vnitřní dekorace – bez hřebíků nebo kladiva.
ZnačkaCommand #ad
Výrobce3M #ad
Výška1.69
Délka10.08
Šířka5.75
Číslo dílu7100306352
ModelkaPH217

3. Command

#ad

Závěs na obrázek, výhodné balení s velikostí 8 x 2 L a 8 x 2 středy, Command Montážní proužky na obrázky, bílá – upevnění bez vrtání

#ad
Command #ad - Drží rám naplocho a bezpečně na stěně, nenápadně ukrytý za fotorámečkem. Proužky lze vždy znovu zaklapnout, takže rám lze odstranit a přemístit. Odstranění beze zbytků – proužky lze opět čistě sloupnout, aniž by zanechaly otvory, zbytky nebo zbytky lepidla. Silné a všestranné – drží velmi dobře na mnoha hladkých površích v interiéru, skle, dlaždicích, hladkém dřevu, například na natřených stěnách, hladkých stropech, kovu.

Maximální velikost rámu 60 cm x 90 cm. Velikost: M a L. Vhodné pro většinu hladkých povrchů, dlaždice, jako jsou natřené stěny, kov a dřevo. Maximální velikost rámu 45 cm x 60 cm, 8 párů bílých command obrazových montážních proužků, velikost M, 4 páry velkých pásků drží 7, velikost L celkem 32 proužků; 4 páry drží 5, 2 kg. Obsahuje 8 párů bílých montážních proužků command bilder-montage strips, 4 kg.

Přilnavost: 4 páry středně velkých pásků m pojmou rám s hmotností až 5, 4 kg a velikostí až 45 cm x 60 cm. Není nutný žádný nástroj – zavěste rámečky na obrázky, vánoční dekorace, nástěnné hodiny, cedule, zrcadla, bílé tabule, nástěnné šperky, desky tlumící zvuk a jiné vnitřní dekorace – bez hřebíků nebo kladiva. Dekorace bez poškození – otvory, zbytky nebo zbytky lepidla na vašich stěnách jsou nyní minulostí. Montážní pásky command od 3m jsou uživatelsky přívětivé a zajišťují, že vaše stěny zůstanou dlouho krásné.
ZnačkaCommand #ad
Výrobce3M #ad
Výška9.8
Délka6.89
Šířka0.59
Číslo díluPH209-16EU
ModelkaPH209-16EU

4. Kettion

#ad

Kettion 10 kusů samolepících háčků na obrázky, plakáty, fotografie, průhledné lepící háčky na obrázky, dekorativní malby, samolepicí závěsy na obrázky, zavěšení obrazu bez vrtání

#ad
Kettion #ad - Snadná instalace nástěnné háčky nevyžadují žádné hřebíky ani vrtání a nepoškozují stěnu. Háčky jsou zesíleny několika zdroji světla, aby byl háček s přísavkou stabilnější. Neviditelný designnaše lepicí háčky. Neovlivňuje krásu stěny, stropu nebo dveří.

Vysoce kvalitní materiál tyto samolepicí nástěnné háčky jsou vyrobeny z průhledného, vysoce kvalitního PC a ušlechtilé oceli, poskytují pevný držák pro vaše předměty, nemusíte mít obavy z pádu. Povrch otřete a před použitím jej připevněte na povrch a pevně jej nalepte na hladký a neporézní povrch, abyste zajistili, že přilnavost je pevná a nevypadne snadno. Použité háčky balení obsahuje 10 kusů samolepicích lepicích háčků na obrázky, umožňuje zavěšení fotografií, girland, rámečků obrázků, světelných řetězů a jiných světelných objektů pro různé festivalové dekorace, aniž by došlo k poškození stěny.

Jedinečný transparentní design je téměř neviditelný. Iroké použití univerzální háčky pevně drží na celé řadě povrchů v interiéru, skla, dlaždic, což usnadňuje lepení a odstranění, včetně natřených stěn, kovu a jiných hladkých povrchů. Nejsou nutné žádné otvory a nářadí, hotového dřeva, aniž by došlo k poškození stěny.
ZnačkaKettion #ad
VýrobceKettion #ad

5. Nenull

#ad

Zavěšení obrázků bez vrtání, 6 ks, hliníkové kompozitní desky s 25 přídavnými, zavěšení obrazu do 4 kg pro těžké obrázky, na stěnu, akrylové sklo, držák na zrcadlo, Samolepicí háček na obrázky

#ad
Nenull #ad - To zajišťuje nejen spolehlivý výkon, ale také opticky atraktivní, hodí se k různým stylům interiéru v jednoduché eleganci. Mnohostranné použití ať už doma, v kanceláři nebo v galerii – naše samolepicí závěsy na obrázky nabízejí flexibilní řešení pro prezentaci uměleckých děl nebo zrcadel na každém místě.

To optimalizuje účinek a zvyšuje trvanlivost. Upozornění: po nalepení samolepicích polštářků na dno háčku na rám doporučujeme před zavěšením na stěnu ideálně počkat 24 hodin. Silná přilnavost a vysoká nosnost díky naší pokročilé technologii přilnavosti můžete bezpečně a spolehlivě zavěsit obrázky a umělecká díla. Robustní materiál naše závěsy na obrazy jsou vyrobeny z kvalitního hliníkového kovu. Kompletně vybaveno samolepicí háčky 4 x 4 cm * 6, udržují je paralelně a vytvářejí hloubku.

Jednoduchá instalace naše montáž je jednoduchá, opatrně nasaďte nehty bez stopy kladivem a pevně je přitlačte. Naše závěsy minimalizují poškození stěny. Umístěte vodováhu na stěnu, čisticí hadříky * 6, pěnové těsnění * 10, vodováha * 1. Pěnová těsnění zabraňují klouzání a chrání rámy a držák zrcadla před poškozením, hřebíky bez stopy * 8, vyrovnejte bublinu mezi vodorovnými liniemi. Vodováha zajišťuje vodorovné upevnění rámečků obrazu.
ZnačkaNenull #ad
VýrobceNENUFARPINK #ad
Výška0.79
Délka6.69
Šířka3.94
Číslo díluNEN-131-EU
ModelkaNEN-131-EU

6. tesa

#ad

Tesa Lepicí hřebíky na tapety a omítku 0,5 kg v balení po 4 kusech – samolepicí nehty pro citlivé povrchy – beze zbytku – až 0,5 kg přídržný výkon na jeden nehet – 4 × 2 nalepovací hřebíky

#ad
tesa #ad - Lepicí hřebík od tesa umožňuje zavěšení až 0, 5 kg těžkých předmětů na jeden hřebík a slouží jako chytrá alternativa k hřebíkům nebo šroubům 2 hřebíky drží 1 kg.

Praktický lepicí háček lze s novými lepicími proužky Powerstrip znovu použít – pro ekologicky smysluplné lepení. Díky optimálnímu lepícímu výkonu lze nástěnný hák pohodlně, rychle připevnit a beze zbytků opět odstranit. Na tapety nebo omítku – optimální pro spolehlivé zavěšení rámečků nebo dekoračních předmětů. Samolepicí nástěnný hák se ideálně hodí také pro strukturované, citlivé podklady, jako např.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška5.51
Délka2.14
Hmotnost0.22
Šířka4.72
Číslo dílu77772-00500-00
Modelka77772-00500-00

7. CoKeeSun

#ad

Na obrázky, zavěšení obrázků, fotografie, plakáty, 20 kusů samolepicích háčků na obrázky, malby s malou škrabkou, samolepicí, transparentní lepicí háčky, háčky na obrázky, bez vrtáků, maximální zatížení 5 kg

#ad
CoKeeSun #ad - Iroké možnosti použití háčky lze bezpečně upevnit na celou řadu vnitřních povrchů, skla, ložnici, dlaždic, včetně hotového dřeva, koupelnu, kovu a jiných hladkých povrchů. Lepicí háček na obrázky balení obsahuje 20 háčků na obrázky a 1 malou škrabku, velikost háčku činí 60 mm x 60 mm.

Háčky bez vrtání není nutné vrtání a nářadí, aniž byste poškodili stěnu. Perfektní pro obývací pokoj, kuchyňské dekorace a jiné předměty. Snadná obsluha nejprve prosím vyčistěte a osušte hladký povrch, odstraňte pomocí malé škrabky vzduch v háčku, než obrázek zavěsíte, poté nalepte samolepicí háček na obrázky, počkejte 24 hodin, a nakonec připevněte pomocí šroubů.

Vysoce kvalitní materiál samolepicí nástěnný hák je vyroben z kvalitního pc materiálu a silného lepidla, které je flexibilní a silně drží, aniž byste si museli dělat starosti s pádem a může nést až 5 kg a nabízí silnou podporu pro vaše zboží. Díky jedinečnému průhlednému designu je prakticky neviditelný a nezhoršuje krásu stěn, rámy, takže můžete zavěsit fotografie, girlandy a další, stropů nebo dveří.
ZnačkaCoKeeSun #ad
VýrobceCoKeeSun #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo díluCKJ-040
ModelkaCKJ-040

8. TESA

#ad

Tesa Lepicí hřebíky na tapety a omítka – výškově nastavitelné – samolepicí hřebíky – ideální na plátno a klínový rám – přídržný výkon 2 kg/hřebík – lze odstranit beze stopy

#ad
TESA #ad - Plátno bez vrtání. Kovová špička lepicího hřebíku zajišťuje bezpečné držení plátna. Chytrá alternativa ke šroubům a hřebíkům: s lepicím hřebíkem Tesa můžete bezpečně zavěsit klínový rám, resp.

Silný přídržný výkon: osvědčená technologie tesa powerstrips zajišťuje lepicí výkon až 1 kg na jeden hřebík. Snadné zapnutí a vypnutí: samolepicí hřebík lze snadno a rychle připevnit, bez problémů a beze stop opět odstranit a s novým lepicím proužkem dokonce znovu použít. Nastavitelné: protože se dá hlava nehtu posunout, můžete po fixaci lepicího hřebíku kdykoli upravit výškové nastavení a objekt optimálně vyrovnat.
ZnačkaTESA #ad
Výrobcetesa #ad
Výška5.51
Délka0.93
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo dílu77779-00000-00
Modelka77779-00000-00

9. Abeillo

#ad

36 Paar 72 Streifen Selbstklebend Poster Strips für Bilderrahmen Bilder Aufhängen Ohne Bohren, Rückstandsfreies Ablösen Weiß, Abeillo Bilder-Montagestreifen

#ad
Abeillo #ad - Robuste aufhängestreifen bilderaufhängestreifen haben eine höhere viskosität und eine maximale Belastung von 1, 3 kg, 5 kg tragen. Bitte versuchen sie nicht, die bildaufhänger innerhalb von 24 Stunden nach der Installation zu bewegen, 7 Zoll, 6 x 2, genug Menge, dass der Rahmen aufgrund von Instabilität herausfällt. Was sie erhalten sie erhalten 36 paar 72 streifen bildaufhängestreifen 0, um zu verhindern, um ihren täglichen Gebrauchsbedarf zu decken.

Achtung: alle klebrigen produkte haben unvermeidbare Nachteile, 4 Wandklebestreifen können bis zu 5, daher bitte keine Wertgegenstände aufhängen und diese gemäß den Anweisungen verwenden. Anwendung bevor sie die wandaufhänger ohne nägel verwenden, ziehen Sie dann eine Seite der Schutzfolie ab, kleben sie sie auf den rahmen und reißen Sie dann die andere Seite ab, reinigen Sie die zu klebende Wand, die an die Wand geklebt werden soll. Hinweis: beide seiten des Klebestreifens 2 Minuten lang fest andrücken.

Kein werkzeug erforderlich die rahmenklebestreifen bestehen aus zwei teilen, es sind keine nägel, ohne Spuren oder klebrige Rückstände zu hinterlassen, Schrauben oder Werkzeuge erforderlich. Unsere nagelfreien wandaufhänger lassen sich leicht entfernen, gerade ausrichten und neu positionieren, um Ihre Wände sauber und schön zu halten. Vielseitige verwendung die bildaufhängestreifen sind zum aufhängen von bilderrahmen, Wandkunst, Wanduhren, Metall und Holz usw. Einschließlich glas, fliesen, feiertagsdekorationen, Akustikschaumplatten und anderen Heimdekorationen auf verschiedenen glatten Oberflächen, Schildern, erhältlich.
ZnačkaAbeillo #ad
VýrobceAbeillo #ad
Výška0.31
Délka10.24
Šířka7.09
Číslo dílu555296_1_dj8Mm7vm
Modelka555296_1_ByKdANvGZ

10. Pattex

#ad

Pattex 9H Kleben statt Bohren

#ad
Pattex #ad - Uvnitř i venku – silnou pásku lze použít doma nebo venku na materiály* jako sklo, kov, dřevo, zrcadlo, plast kromě PE, PP a PA. Mnohostranně použitelná – univerzální montážní páska se hodí k upevnění dopisních schránek, domovních čísel, háčků na šaty, zrcadel, k zavěšení obrázků a dalších.

Bez vrtání – oboustranná textilní páska pattex ksb je ideálním lepidlem pro montážní práce v domě a zahradě – pro pevné držení zcela bez hluku a děr při vrtání. Praktický rozsah dodávky – lepicí páska pattex místo vrtání, odolná proti povětrnostním vlivům pro vnitřní a vnější použití, silná oboustranná lepicí páska, 19 mm x 1, bílá, 5 m.

Odolná – jako vodotěsná lepicí páska je extrémně odolná proti povětrnostním vlivům a stejně jako všechna lepidla Pattex vykazuje extrémní životnost. Nese hmotnost až 120 kg.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.04
Šířka0.79
Číslo dílu526468
Modelka526468