Top 10 bio Abfalleimer für Küche – Kuchyňské kompostéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RED FACTOR

#ad

Inklusive Kostenlosen Aktivkohlefiltern Matt Designer, 5 Liter, Bio Mülleimer, RED FACTOR Deluxe Kompostbehälter Küche Aus Edelstahl Geruchlos

#ad
RED FACTOR #ad - Geruchlos – sie können lebensmittelreste wie obst, schädlinge oder fliegen machen zu müssen. Bei red factor glauben wir an die entwicklung hochwertiger und dennoch erschwinglicher Produkte, kontaktieren Sie uns einfach und wir senden Ihnen eine Rückerstattung oder tauschen den Bioabfall Behälter um. Wenn sie aus irgendeinem grund mit ihrem kauf nicht zufrieden sind, so dass Sie sich über einen sehr langen Zeitraum keine Gedanken um den Kauf neuer Filter machen zu müssen.

Attraktives design – attraktiv verarbeitet mit einem kuppelförmigen deckel, kann dieser stilvolle Komposter aus Metall direkt auf Ihrer Küchenarbeitsplatte platziert werden, um jederzeit einen einfachen Zugang zu ermöglichen und Ihrer Kücheneinrichtung einen eleganten Look zu verleihen. In den bio abfalleimer kippen, ohne sich sorgen wegen übler Gerüche, um zu verhindern, der schlechte Gerüche neutralisiert, Gemüse, Kaffeesatz, dass Fliegen und andere Schädlinge angezogen werden. Im gegensatz zu anderen behältern ist dieser Red Factor Kompostbehälter mit einem zweilagigen Aktivkohlefilter und einem Deckel mit Löchern für eine gute Belüftung ausgestattet, Eierschalen usw.

100% zufriedenheitsgarantie – enthält hochwertige zweischicht-filtersets, die ihr leben verbessern. Einfach zu verwenden – fasst 5 liter lebensmittelreste, so dass sie nicht täglich zum komposthaufen im freien müssen. Die einblechformtechnologie stellt sicher, um langfristige Stabilität und Haltbarkeit zu gewährleisten, so dass er absolut rostfrei ist und keine Giftstoffe an den Kompost abgibt. Kann leicht mit Seifenwasser gereinigt werden.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSP-SMT-5L
ModelkaKCB-SSP-SMT-5L

2. simplehuman

#ad

Komposteimer für Küche mit Deckel, 5 Jahre Garantie, Simplehuman CW1645 4 Liter, Kompost-Caddy, gebürsteter Stahl

#ad
simplehuman #ad - Edelstahlreiniger: unsere unsichtbare silber-Ionen-Beschichtung schützt vor Fingerabdrücken und der Verbreitung von Keimen, ohne den natürlichen Glanz des Stahls zu beeinträchtigen. Platzsparend und praktisch: unser kompost-caddy hängt ordentlich an der Seite Ihres Abfalleimers und kann bei der Zubereitung von Speisen und beim Aufräumen Ihrer Arbeitsplatte einfach abgenommen werden.

Magnetisches andocksystem: es wird seitlich an Ihrem rechteckigen oder schmalen Beutel-Klemmrand befestigt, um den Kompost-Caddy zu fixieren. Herausnehmbarer inneneimer: der mit griffen versehene Eimer fasst eine große Menge an Lebensmittelabfällen und kann für die Entleerung oder für die Reinigung einfach herausgenommen werden.

Minimiert geruchsbildung und hält ungeziefer fern: lebensmittelabfälle sind übelriechend – unser Soft-Seal-Deckel lässt Lebensmittelabfälle atmen, so dass Gerüche minimiert und Ungeziefer wie Fruchtfliegen ferngehalten werden. Während der Benutzung halten Magnete den Deckel offen.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška8.5
Délka9.6
Hmotnost3
Šířka5.7
Číslo díluCW1645
ModelkaCW1645
ZárukaKeine Garantie

3. OXO

#ad

1. 75 GAL/6. 62 L, OXO GG Easy-CLEAN COMPOST BIN, CHARCOAL

#ad
OXO #ad - Jsme vděční za příležitost poučit se ze zkušenosti a dělat to lépe. Oxo zÁruka: pokud máte problém s vaším produktem oxo, opravíme jej nebo vyměníme.

Praktický: se svým objemem 6, 6 l je odpadkový koš OXO Good Grips perfektně vhodný pro sběr bioodpadu ve větších kuchyních. Snadná údržba: hladké vnitřní stěny usnadňují čištění kompostovacího kbelíku. Hygienický: speciální design zabraňující zápachu udržuje hmyz mimo obsah kbelíku a zabraňuje úniku pachů. Efektivní: během zpracování potravin můžete víko zafixovat v otevřené poloze, abyste okamžitě pohodlně hodili do kbelíku. Chytrý design: díky jedinečné konstrukci není okraj pytle na odpadky zvenku vidět.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO #ad
Výška7.6
Délka7.75
Hmotnost1.63
Šířka7.3
Číslo dílu13294600UK
Modelka13294600

4. RED FACTOR

#ad

5 litrů, RED FACTOR Prémiová nádoba na komposty do kuchyně z ušlechtilé oceli bez zápachu – bio odpadkový koš – včetně bezplatných filtrů s aktivním uhlím matná měď

#ad
RED FACTOR #ad - Bez zápachu – zbytky potravin jako ovoce, zelenina, kávová sedlina, škůdci nebo mouchami. U red factor věříme v vývoj vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných produktů, kontaktujte nás jednoduše a my vám zašleme vrácení peněz nebo vyměníme nádobu na bioodpad. 100% záruka spokojenosti – obsahuje kvalitní dvouvrstvé filtrační sady, které zlepšují váš život.

Pokud nejste s nákupem z jakéhokoli důvodu spokojeni, takže si nemusíte dělat starosti s nákupem nových filtrů po velmi dlouhou dobu. Technologie formování plechu zajišťuje, takže je absolutně nerezavějící a nevydává žádné toxické látky do kompostu. Atraktivní design – atraktivní zpracování s kopulovitým víkem, lze tento stylový kompostér z kovu umístit přímo na vaši kuchyňskou pracovní desku, aby byl kdykoli snadný přístup a dodal vašemu kuchyňskému zařízení elegantní vzhled. Na rozdíl od jiných nádob je tato nádoba na komposty red factor vybavena dvouvrstvým filtrem s aktivním uhlím a víkem s otvory pro dobré větrání, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemným zápachem, které neutralizuje špatné pachy, skořápky atd.

Jednoduše naklápějte zbytky potravin přes týden do nádoby s víkem, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemnými pachy, škůdci nebo mouchami. Vysoce kvalitní konstrukce – tento odpadkový koš red factor byl vyvinut pro zajištění dlouhodobé stability a trvanlivosti a je vyroben z ušlechtilé oceli s dlouhou životností, která je odolná proti rzi, že se neprovádí žádné svařování, prasklinám a odlupování. Vybaveno měkkou rukojetí pro snadnou manipulaci. Snadné použití – pojme 5 litrů zbytků potravin, nabízí dostatek místa pro organický odpad několik dní, takže nemusíte denně používat kompostu venku.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSE-CM-5L
ModelkaKCB-SSE-CM-5L

5. MUGYPYR

#ad

Polypropylen, kompostér, nádoba s víkem, Malý koš na kompostování do kuchyně, pro vnitřní použití, 5 l, odpadkový koš na pracovní desku, modrý

#ad
MUGYPYR #ad - Rozměry: 19 × 14, 5 × 24, objem: 5 l; odpadkový koš se snadno instaluje, 5 cm, montážní příslušenství 1 háček, 1 lepicí háček a 20 sáčků na odpadky součástí dodávky. Dný nepříjemný zápach, takže nejen uzavřete svůj biologicky odbouratelný odpad, žádné pilníky na ovoce – pouze čistá kuchyně zaručena! .

Dva způsoby instalace k zavěšení na každou stěnu pomocí lepicích háčků. Vytvořte si pohodlí: zavěste jej na dveře skříně, abyste házeli věci. Náš kompostér je vybaven uzávěrem proti zápachu, ale také nežádoucí pachy. Pro zavěšení na dveře s háčky nad dveřmi.

Je malý, nemusíte se ohýbat, spížových dveří, krájíte a krájíte čerstvé potraviny, když vaříte, velmi vhodný pro většinu dveří skříní, skříní. Tloušťka dveří: 238, 8 cm, pokud se použije nad dveřní háček. Kompostovací nádoba funguje skvěle s opakovaně použitelnými nákupními taškami, vhodná do kuchyně, obytného vozu, prádla, koupelny, atd.
ZnačkaMUGYPYR #ad
VýrobceMUGYPYR #ad
Výška9.53
Délka7.09
Hmotnost1.12
Šířka5.71
Číslo díluTR
ModelkaTR

6. TanteSoe

#ad

Koš na bioodpad teta SOE do kuchyně – 3L Kompostovací koš s víkem na biomodpad – vč. filtru s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu a vnitřní kbelík

#ad
TanteSoe #ad - Kompaktní velikost – s objemem 3 litry zve tato stylová nádoba na bioodpad k deštivému použití v kuchyni. Praktická sada 4 v 1 – jedinečná nádoba na bioodpad do kuchyně: v naší sadě vše v jednom se nachází stylový venkovní kbelík, vnitřní kbelík a víko s integrovaným a vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím.

Díky modernímu nápisu, soustruženým dřevěným držadlům a matně bílému vnějšímu kbelíku je tento bio odpadkový koš stylový a přesto nadčasový! Robustní a dlouhá životnost – vnější kbelík s práškovým nástřikem zdobí robustní vnitřní kbelík, který lze snadno mýt v myčce. Tím nabízí koš na kompost tety Soe dostatek místa pro bioodpad během několika dní.

Jedinečný design – tento odpadkový koš se opravdu hodí do každé kuchyně. Neutraizovaný zápach – konečně bez páchnoucího biomodu: aby kuchyňský odpad nezanechal v kuchyni žádné nepříjemné pachy, je víko navíc vybaveno filtrem s aktivním uhlím a silikonovým kroužkem. Tak zůstává nádoba vždy nerezavějící a zabezpečená proti vytečení.
ZnačkaTanteSoe #ad
VýrobceN&F Products #ad
Výška26
Hmotnost1.85
Šířka26

7. WENKO

#ad

Rozměry Š/H x V: Ø 22,5 x 22,5 cm, z kovu, Koš na komposty Nero 6 l, se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci pachů, víko se silikonovým kroužkem, popisovací štítek, černý

#ad
WENKO #ad - Vyměnitelný filtr s aktivním uhlím ve víku neutralizuje pachy. Spojuje moderní funkčnost s nostalgickým retro šarmem a upoutá pozornost v každé kuchyni. Víko je navíc utěsněno silikonovým kroužkem. Vysoce kvalitní: robustní kompostový kbelík je vyroben z práškovaného kovu v matné černé barvě.

K nošení je nádoba navíc vybavena stabilním kovovým držadlem. Vhodné zásobní dózy řady Nero najdete v sortimentu WENKO. Rozsah dodávky: kompost nero 6 litrů od wenko v černé barvě, vhodné k zásobním nádobám řady nero, 5 cm, 5 x 22, víko s kovovou rukojetí a otvory pro cirkulaci vzduchu, se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu, Š/h x v: Ø 22, z práškovaného kovu, černá. Hygienické: otvory ve víku zajišťují efektivní větrání obsahu kbelíku a zabraňují předčasnému kvašení uvnitř.

Filtry s aktivním uhlím obsažené v dodávce neutralizují pachy, než se nepříjemně rozšíří. Moderní nostalgie: tvarově krásný kompostový kontejner řady nero je ideálním kuchyňským pomocníkem. Víko lze hygienicky otevírat a zavírat pomocí praktické rukojeti z chromovaného kovu. Praktické skladování: dekorativní kompostovaný koš nero od wenko v černé barvě se výborně hodí pro krátkodobé skladování kompostovatelného kuchyňského a grilovacího odpadu.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost1.32
Šířka8.66
Číslo dílu54045100
Modelka54045100

8. YourCasa

#ad

Nádoba na bioodpad, nádoba na kompost, YourCasa® Kuchyňský odpadkový koš – akátové dřevo a ušlechtilá ocel pro každodenní organický odpad – vhodný do myčky nádobí – vyjímatelný odpadkový koš, malý

#ad
YourCasa #ad - Většina biokbelíků není vhodná do myčky. Kompostér pro bioodpad tak zůstane vždy čistý a hygienický. Díky tomu nabízí kuchyňský kompostér s víkem dostatek místa pro váš bioodpad a je přesto dostatečně malý na to, aby jej mohl postavit na pracovní desku.

Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu. S nádobou na bioodpad yourcasa do kuchyně můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty. V otevřených miskách nebo papíru. Bez použití plastů! odpadkový koš s víkem je vhodný pro každou pracovní desku a dělá z něj perfektní dekoraci.

Naše nádoba má velikost přes 4 l. Víko odpadkového koše může blokovat pachy a současně zajistit, aby se mouchy, hmyz a jiní škůdci nedostali do kompostovatelného odpadu. Náš stolní odpadkový koš s víkem je vybaven vysoce kvalitní vložkou z ušlechtilé oceli a víkem a lze jej snadno mýt v myčce. Vyrobeno z akátového dřeva a kvalitní nerezové oceli.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška3.54
Délka12.99
Hmotnost3.92
Šířka7.28
Číslo díluKompost43
Modelka4260746610376

9. Rotho

#ad

6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, plast PP bez BPA, modrá/antracitová, Rotho Albula odpadkový koš 6 l s víkem a uchem do kuchyně

#ad
Rotho #ad - Univerzální a modulární: použitelné jednotlivě nebo v sadě – bezpečně stohovatelné i na kbelíky Albula 25 l – krásný design – perfektní pomocník do kuchyně pro vaši pracovní desku.

Rozměry: 23, 8 cm d × š × v – objem nádoby na bionádoby: 6 litrů – praktický pomocník pro kuchyňský odpad, biomod, 5 × 20 × 20, kompost a další. Rozsah dodávky: 1x bio kbelík z plastu s víkem a nosným popruhem – nádoba modrá horizon modrá, víko a ucho antracit – k dostání v dalších atraktivních barvách.

Prostorově úsporný a praktický: víko lze kompletně otevřít a sklopit dozadu – pohodlné nošení díky popruhům – snadné čištění. Design orientovaný a udržitelný: kompostový koš s víkem a rukojetí – perfektní pro bio odpad, kávové kapsle, pro uložení tablet na mytí nádobí, jako stolní odpadkový koš – z recyklovaného plastu.
ZnačkaRotho #ad
VýrobceRotho Kunststoff AG #ad
Výška8.19
Délka9.25
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo dílu1030306161
Modelka1030306161

10. Joseph Joseph

#ad

Odpadkový koš s filtrem zápachu a víkem, 4 litry, Joseph Joseph Stack 4 – kbelík na kompost do kuchyně, kámen

#ad
Joseph Joseph #ad - Otvor pro uchycení uvnitř zajišťuje, že pytel na odpadky neklouže. Polypropylen, sklopný kryt a ucho z ušlechtilé oceli se snadno čistí. Větraná konstrukce snižuje vlhkost a pachy. Snadno přístupné sklopné víko. Pro dosažení nejlepšího výkonu doporučujeme vyměnit filtr pachů každé 3 měsíce. Vyměnitelný filtr zápachu ve víku.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph Ltd. #ad
Výška6.34
Délka9.26
Hmotnost1.72
Šířka7.76
Číslo dílu30015
Modelka30015