Top 10 Denon CEOL RCD-N12DAB – Kompaktní hi-fi stereo systémy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Denon

#ad

Internetové rádio, kompatibilní s Alexou, Bluetooth a WLAN, streamování hudby, CD přehrávač, 2 optické TV vstupy, Denon RCD-N12DAB kompaktní zařízení, DAB+, AirPlay 2, HiFi zesilovač, HEOS Multiroom

#ad
Denon #ad - Mm-phono ekvalizér – připojte svůj gramofon přímo k přístroji a vychutnejte si skutečný vinylový zvuk. Vynikající zvuk pro menší prostory – tento elegantní, kompaktní mini systém zaujme vynikající kvalitou zvuku.

Externí subwoofer poskytuje dodatečný basový výkon. Integrované zdroje – kompaktní denon rcd-n12dab spojuje rádio dab/ukw, cd přehrávač a streamování přes HEOS vestavěný s výkonným zesílením. Bezdrátové streamování – streamujte hudbu z téměř neomezených zdrojů přes Heos Built-in, AirPlay nebo Bluetooth v osvědčené kvalitě Denon Sound. Jednoduché spojení s televizorem – optimalizujte svůj TV zvuk – stačí jediný HDMI kabel. Perfektní audio partner pro menší prostory. Výstup před výstupem a subwooferem – připojte externí zesilovač na RCD-N12DAB a odhlučněte i větší prostory.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Číslo díluRCDN12DABBKE2
ModelkaRCDN12DABBKE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Denon

#ad

Denon CEOL N-12DAB kompaktní zařízení, HEOS Multiroom, WLAN, HiFi zesilovač s reproduktory, AirPlay 2, CD přehrávač, DAB+, 2 optické TV vstupy, kompatibilní s Alexou, streamování hudby, Bluetooth

#ad
Denon #ad - Jednoduché spojení s televizorem – optimalizujte svůj TV zvuk – stačí jediný HDMI kabel. Vynikající zvuk pro menší prostory – tento elegantní, kompaktní mini systém zaujme vynikající kvalitou zvuku.

Zážitek z poslechu prémiové třídy – přístroj s pravým hi-fi zvukem je vybaven prémiovým měničem D/A a podporuje nejnovější audio formáty Hi-Res. Bezdrátové streamování – streamujte hudbu z téměř neomezených zdrojů přes Heos Built-in, AirPlay nebo Bluetooth v osvědčené kvalitě Denon Sound. Mm-phono ekvalizér – připojte svůj gramofon přímo k přístroji a vychutnejte si skutečný vinylový zvuk.

Výstup před výstupem a subwooferem – připojte externí zesilovač na RCD-N12DAB pro ozvučení i větších místností. Externí subwoofer poskytuje dodatečný basový výkon. Perfektní audio partner pro menší prostory. Integrované zdroje – kompaktní denon rcd-n12dab spojuje rádio dab/ukw, cd přehrávač a streamování přes HEOS vestavěný s výkonným zesílením.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost7.5
Číslo díluN-12DABBKE2
ModelkaN-12DABBKE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Denon

#ad

CD přehrávač, HEOS Multiroom, DAB+, Denon RCD-N12DAB kompaktní zařízení, kompatibilní s Alexou, streamování hudby, 2 optické TV vstupy, internetové rádio, HiFi zesilovač, AirPlay 2, Bluetooth a WLAN

#ad
Denon #ad - Bezdrátové streamování – streamujte hudbu z téměř neomezených zdrojů přes Heos Built-in, AirPlay nebo Bluetooth v osvědčené kvalitě Denon Sound. Externí subwoofer poskytuje dodatečný basový výkon.

Výstup před výstupem a subwooferem – připojte externí zesilovač na RCD-N12DAB a odhlučněte i větší prostory. Jednoduché spojení s televizorem – optimalizujte svůj TV zvuk – stačí jediný HDMI kabel. Perfektní audio partner pro menší prostory. Mm-phono ekvalizér – připojte svůj gramofon přímo k přístroji a vychutnejte si skutečný vinylový zvuk. Integrované zdroje – kompaktní denon rcd-n12dab spojuje rádio dab/ukw, cd přehrávač a streamování přes HEOS vestavěný s výkonným zesílením. Vynikající zvuk pro menší prostory – tento elegantní, kompaktní mini systém zaujme vynikající kvalitou zvuku.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Číslo díluRCDN12DABWTE2
ModelkaRCDN12DABWTE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Denon

#ad

AirPlay 2, Denon CEOL N-12DAB kompaktní zařízení, HEOS Multiroom, Bluetooth, HiFi zesilovač s reproduktory, DAB+, kompatibilní s Alexou, 2 optické TV vstupy, WLAN, CD přehrávač, streamování hudby

#ad
Denon #ad - Bezdrátové streamování – streamujte hudbu z téměř neomezených zdrojů přes Heos Built-in, AirPlay nebo Bluetooth v osvědčené kvalitě Denon Sound. Mm-phono ekvalizér – připojte svůj gramofon přímo k přístroji a vychutnejte si skutečný vinylový zvuk.

Jednoduché spojení s televizorem – optimalizujte svůj TV zvuk – stačí jediný HDMI kabel. Perfektní audio partner pro menší prostory. Vynikající zvuk pro menší prostory – tento elegantní, kompaktní mini systém zaujme vynikající kvalitou zvuku. Zážitek z poslechu prémiové třídy – přístroj s pravým hi-fi zvukem je vybaven prémiovým měničem D/A a podporuje nejnovější audio formáty Hi-Res. Integrované zdroje – kompaktní denon rcd-n12dab spojuje rádio dab/ukw, cd přehrávač a streamování přes HEOS vestavěný s výkonným zesílením.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Číslo díluN-12DABWTE2
ModelkaN-12DABWTE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Denon

#ad

Denon Kompaktní zařízení RCD-N10, HEOS Multiroom, 2 optické televizní vstupy, HiFi zesilovač, Bluetooth & WLAN, streaming hudby, kompatibilní s Alexa, internetové rádio, bez reproduktoru, CD přehrávač, černé

#ad
Denon #ad - Intuitivní dotykový polštářek – tlačítka ovládacího panelu odolného proti poškrábání a uživatelům se rozsvítí při dotyku a umožňují tak i ovládání ve tmě. Vytvořte si své vlastní domácí kino – využijte dva optické digitální vstupy pro spojení HiFi zařízení s televizí a zažijte podmanivý zvuk při filmech a hrách.

Zvyšte dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete spojit několik bezdrátových reproduktorů s CEOL a poslouchat hudbu po celém svém domě. Minimalistický design, včetně cd přehrávače, maximální zvuk – zažijte s tímto kompaktním zařízením, bohatý a přesný zvuk a jasně poslouchejte každý jednotlivý nástroj. Jednoduché nastavení – postupujte podle pokynů k instalaci český jazyk nelze zaručit a během několika minut si vychutnejte svou oblíbenou píseň.

Máte na výběr. Využijte jednoduše svůj oblíbený zdroj hudby. Kompatibilní alexa – uvolněte se a vychutnejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Streamujte svou oblíbenou hudbu – využijte wi-fi, bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, tidal, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby přes hudební zařízení. Nebo požádejte alexu, aby změnila hlasitost přes Echo nebo Dot.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška3.94
Délka11.02
Hmotnost6.61
Šířka12.2
Číslo díluRCD-N10
ModelkaRCDN10BKE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Denon

#ad

S reproduktorem, Bluetooth a WLAN, internetové rádio, kompatibilní s Alexou, 2 optické TV vstupy, Kompaktní systém Denon CEOL N-10, streamování hudby, bílé, HiFi zesilovač, CD přehrávač, HEOS Multiroom, AirPlay 2

#ad
Denon #ad - ZvÝŠejte rozsah hudby - technologie heos multiroom umožňuje připojit více bezdrátových reproduktorů k CEOL a poslouchat hudbu kdekoli u vás doma. VytvoŘte vlastnÍ kino domŮ - pomocí dvou optických digitálních vstupů propojte hi-fi systém s televizí a zažijte podmanivý zvuk ve filmech a hrách.

SnadnÉ nastavenÍ - postupujte podle jednoduchých pokynů k instalaci a užijte si svou oblíbenou píseň během několika minut. MinimalistickÝ design, maximÁlnÍ zvuk - zažijte s tímto kompaktním systémem, včetně cd přehrávače, podrobného a přesného zvuku a jasně slyšte každý jednotlivý nástroj. Zcela přepracované obousměrné reproduktory přicházejí se zlepšenou čistotou a hudební přesností. Nebo požádejte alexu, aby změnil hlasitost pomocí Echo nebo Dot. Volba je na vás. Stream vaŠe oblÍbenÉ hudby - používejte wifi, bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heOS k přehrávání hudby z Spotify, tidal, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby prostřednictvím hudebního systému.

KompatibilnÍ alexa - relaxujte a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Jednoduše použijte preferovaný zdroj hudby. IntuitivnÍ touchpad - tlačítka na ovládacím panelu odolném proti poškrábání a uživatelsky příjemnému ovládání se při dotyku rozsvítí, což umožňuje provoz ve tmě.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška4.13
Délka11.81
Hmotnost12.79
Šířka11.02
Číslo díluRCDN10WTE2
ModelkaRCDN10WTE2
Záruka2 roky záruka + 1 rok při registraci u výrobce

7. Denon

#ad

HEOS Multiroom, AirPlay 2, internetové rádio, Denon Kompaktní zařízení RCD-N11DAB HiFi, CD přehrávač, 2 optické televizní vstupy, DAB + rádio, zesilovač, streaming hudby, kompatibilní s Alexa, Bluetooth a WLAN

#ad
Denon #ad - Nebo požádejte alexu, aby změnila hlasitost přes Echo nebo Dot hlasitost. Vytvořte si své vlastní domácí kino – využijte dva optické digitální vstupy pro spojení zvukového zařízení s vaším televizorem a zažijte podmanivý zvuk při filmech a hrách.

Nebo poslouchejte dab+ rozhlasové stanice v nejvyšší kvalitě. Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit zvukové bary, jako jsou Denon Home Speaker, AV přijímač nebo bezdrátové reproduktory s funkcí Heos Built-in, s CEOL a poslouchat hudbu po celém svém domě. Kompatibilní alexa – uvolněte se a vychutnejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání.

Streamujte svou oblíbenou hudbu – využijte wi-fi, bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, tidal, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby přes hudební zařízení. Minimalistický design, včetně cd přehrávače, maximální zvuk – přidejte reproduktor podle svého výběru a zažijte s tímto HiFi zařízením, bohatý a přesný zvuk a jasně poslouchejte každý jednotlivý nástroj.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška4.25
Délka12.01
Hmotnost7.5
Šířka11.02
Číslo díluRCDN11DABWTE2
ModelkaRCDN11DABWTE2
Záruka3 roky záruka výrobce

8. Denon

#ad

HiFi zesilovač s reproduktory, kompatibilní s Alexou, WLAN, Bluetooth, CD přehrávač, 2 optické TV vstupy, DAB+, HEOS Multiroom, Denon CEOL N-11DAB kompaktní zařízení, AirPlay 2, streamování hudby

#ad
Denon #ad - Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit soundbary, AV přijímač nebo bezdrátové reproduktory s funkcí Heos Built-in, jako jsou reproduktory Denon Home, s generálním ředitelem a poslouchat hudbu po celém domě.

Streamujte svou oblíbenou hudbu – využijte wi-fi, tidal, bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby přes hudební systém. Minimalistický design, maximální zvuk – zažijte s tímto hifi zařízením, včetně cd přehrávače, detailní a přesný zvuk a uslyšíte každý jednotlivý nástroj jasně. Kompletně přepracované dvoucestné reproduktory mají vylepšenou jasnost a hudební přesnost.

Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Vytvořte si své vlastní domácí kino – využijte dva optické digitální vstupy pro propojení HiFi zařízení s televizorem a zažijte podmanivý zvuk při filmech a hrách. Nebo poslouchejte dab+ rozhlasové stanice v nejvyšší kvalitě. Nebo požádejte alexu, aby změnila hlasitost přes Echo nebo Dot.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška40
Délka9
Hmotnost7.5
Šířka10
Číslo díluN-11DABBKE2
ModelkaN-11DABBKE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Denon

#ad

WLAN, Denon CEOL N-11DAB kompaktní zařízení, HiFi zesilovač s reproduktory, streamování hudby, DAB+, CD přehrávač, AirPlay 2, 2 optické TV vstupy, kompatibilní s Alexou, HEOS Multiroom, Bluetooth

#ad
Denon #ad - Vytvořte si své vlastní domácí kino – využijte dva optické digitální vstupy pro propojení HiFi zařízení s televizorem a zažijte podmanivý zvuk při filmech a hrách. Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit soundbary, jako jsou reproduktory Denon Home, AV přijímač nebo bezdrátové reproduktory s funkcí Heos Built-in, s generálním ředitelem a poslouchat hudbu po celém domě.

Nebo požádejte alexu, aby změnila hlasitost přes Echo nebo Dot. Kompletně přepracované dvoucestné reproduktory mají vylepšenou jasnost a hudební přesnost. Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání.

Minimalistický design, včetně cd přehrávače, maximální zvuk – zažijte s tímto hifi zařízením, detailní a přesný zvuk a uslyšíte každý jednotlivý nástroj jasně. Streamujte svou oblíbenou hudbu – využijte wi-fi, bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, Tidal, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby přes hudební systém. Nebo poslouchejte dab+ rozhlasové stanice v nejvyšší kvalitě.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost7.5
Číslo díluN-11DABWTE2
ModelkaN-11DABWTE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Denon

#ad

2 optické TV vstupy, kompatibilní s Alexou, CD přehrávač, WLAN, Bluetooth, DAB+, AirPlay 2, streamování hudby, Denon CEOL N-11DAB kompaktní zařízení, HEOS Multiroom, HiFi zesilovač s reproduktory

#ad
Denon #ad - Streamujte svou oblíbenou hudbu – využijte wi-fi, tidal, bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn Deezer a mnoha dalších služeb streamování hudby přes hudební systém. Minimalistický design, včetně cd přehrávače, maximální zvuk – zažijte s tímto hifi zařízením, detailní a přesný zvuk a uslyšíte každý jednotlivý nástroj jasně.

Nebo poslouchejte dab+ rozhlasové stanice v nejvyšší kvalitě. Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Posílete dosah své hudby – díky technologii heos multiroom můžete propojit soundbary, AV přijímač nebo bezdrátové reproduktory s funkcí Heos Built-in, jako jsou reproduktory Denon Home, s generálním ředitelem a poslouchat hudbu po celém domě.

Nebo požádejte alexu, aby změnila hlasitost přes Echo nebo Dot. Kompletně přepracované dvoucestné reproduktory mají vylepšenou jasnost a hudební přesnost. Vytvořte si své vlastní domácí kino – využijte dva optické digitální vstupy pro propojení HiFi zařízení s televizorem a zažijte podmanivý zvuk při filmech a hrách.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Číslo díluN-11DABGYE2
ModelkaN-11DABGYE2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky