Top 10 Hello Kitty Funko Pop – Figurky bobblehead a busty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Funko

#ad

Funko 48180 POP Disney: The Nightmare Before Christmas-Sally Sewing Sběratelná hračka, vícebarevná

#ad
Funko #ad - Podívejte se na další figurky The Nightmare Before Christmas. Od the nightmare before christmas, sally sewing, stylizované figurky POP-Vinyl od Funko! Figurka je 9 cm vysoká a dodává se v ilustrované krabici s okénkem. Shromážděte sám.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka3
Hmotnost0.31
Šířka3
Číslo dílu48180
Modelka48180
Záruka100 year warranty provided by the manufacturer from date of purchase.

2. Funko

#ad

Party s jednorožcem, Oficiální zboží, Nápad na dárek, Hračka pro děti a dospělé, Vinylová sběratelská figurka, Modelová figurka pro sběratele a, Funko Pop! Sanrio: Hello Kitty, My Melody

#ad
Funko #ad - Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, plyš, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, akční hračky, deskové hry a mnoho dalšího. Ideální dárek pro fanoušky hello kitty – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem do každé sbírky zboží Hello Kitty.

Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška6.5
Délka3.5
Hmotnost0.5
Šířka4.5
Číslo dílu65751
Modelka65751
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

3. Funko

#ad

Vinylová sběratelská figurka, hračka pro děti a dospělé, modelová figurka pro sběratele a displej, nápad na dárek, Funko POP! Sanrio: Hello Kitty Sky Kaiju HK, oficiální obchodní zboží

#ad
Funko #ad - Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, akční hračky, plyš, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální dárek pro fanoušky hello kitty – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem do každé sbírky zboží Hello Kitty.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka3
Hmotnost0.24
Šířka3
Číslo dílu49835
Modelka49835
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

4. Funko

#ad

Funko Pop! Sanrio: Hello Kitty, Vinylová sběratelská figurka, Hračka pro děti a dospělé, Modelová figurka pro sběratele a displej, HK Nerd, Nápad na dárek, Oficiální zboží

#ad
Funko #ad - Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl. Ideální dárek pro fanoušky hello kitty – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem do každé sbírky zboží Hello Kitty.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, akční hračky, oblečení, jako jsou vinylové figurky, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, deskové hry a mnoho dalšího.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška6.5
Délka4.5
Hmotnost0.03
Šířka3.5
Číslo dílu72055
Modelka72055
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

5. Funko

#ad

Swimming Hello Kitty, Funko POP! Sanrio: Hello Kitty Sports Team USA

#ad
Funko #ad - Made in Vietnam. Hello kitty swimming stands approximately 3 ¾ inches tall and is packaged inside a window display box. Recommended Minimum Age: 3 Jahre. Character | pop! hello kitty x USA-Team: Hello Kitty Swimming. Material: Vinyl.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška6.4
Délka4.5
Hmotnost0.3
Šířka3.6
Číslo dílu48692
Modelka48692

6. Funko

#ad

Hračka pro děti a dospělé, stormtroopera, nápad na dárek, vinylová sběratelská figurka, Funko Pop! Star Wars: valentýnský stormtrooper se srdcem, fanoušci filmů, oficiální obchodní zboží

#ad
Funko #ad - Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Ideální dárek pro fanoušky star wars – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé sbírky zboží Star Wars. Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, plyš, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.33
Šířka2.5
Číslo dílu52873
Modelka52873
Záruka1 rok záruky provideované výrobcem z data purchase.

7. Funko

#ad

Funko POP! Rocks: Slayer, Tom Araya

#ad
Funko #ad - Funko pop! je hračka roku 2018. Od slayera, toma araya, ke stylizované pop-vinylové figurce od Funko! Figurka je 9 cm velká a dodává se v ilustrované krabici s okénkem. Podívejte se nyní na další figurky Slayer od Funko Sbírejte všechny.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška6.5
Délka4.5
Hmotnost0.24
Šířka3.5
Číslo dílu45387
Modelka45387
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

8. Funko

#ad

Badtz-Maru Bakugo, Funko Pop Animation My Hero Academia Hello Kitty and Friends

#ad
Funko #ad - Rozměry balení d x v x Š: 8, 256 x 11, 89 x 16, 43 cm. Sbírejte a ukažte všechny gramofonové desky Sanrio/My Hero Academia POP. Od sanrio/my hero academia, BadtzMaru-Katsuki, jako stylizovaný pop. Tato stylizovaná sběratelská figurka je 9 cm vysoká, perfektní pro každého fanouška Sanrio/My Hero Academia.
ZnačkaFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.51
Šířka2.5
Číslo dílu46833
Modelka46833

9. Funko

#ad

Oficiální zboží, hračka pro děti a dospělé, Vinylová sběratelská figurka, Buttercup, Funko Pop! Animace: Powerpuff Girls, nápad na dárek, TV fanoušky, The Powerpuff Girls

#ad
Funko #ad - Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální dárek pro fanoušky powerpuff girls – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem do každé kolekce zboží The Powerpuff Girls.

Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška6.38
Délka4.57
Hmotnost0.14
Šířka3.46
Číslo dílu57777
Modelka57777
Záruka1 rok záruka.

10. Funko

#ad

Offizielle Handelswaren, Spielzeug Für Kinder und Erwachsene, Vinyl-Sammelfigur, Funko Pop! Vinyl Sanrio: Hello Kitty-HK, Anniversary, Modellfigur Für Sammler und Display, Geschenkidee

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand - vertrauen sie auf die expertise von Funko, Action Toys, Plüsch, dem führenden Hersteller von Popkultur-Artikeln wie Vinylfiguren, Kleidung, Brettspielen und vielem mehr. Premium vinyl material - hergestellt aus hochwertigem, ist dieses Sammlerstück langlebig und hält dem täglichen Gebrauch stand, haltbarem Vinyl, so dass Fans und Sammler lange Freude daran haben werden.

Ideale sammler-grÖsse - mit einer höhe von ca. Erweitern sie ihre sammelung - ergänzen sie ihr wachsendes Sortiment an Funko Pop! Figuren mit diesem einzigartigen Vinyl-Display und suchen Sie nach weiteren seltenen und Sammlerstücken für ein komplettes Set.

Ideales geschenk fÜr hello kitty fans - ideal für feiertage, Geburtstage oder besondere Anlässe und als Geschenk ist diese exklusive Figur eine unverzichtbare Ergänzung für jede Hello Kitty Merchandise-Sammlung. 9, 5 cm 3, 75 zoll ergänzt diese vinyl-Minifigur andere Sammlerstücke und passt perfekt in Ihre Vitrine oder auf Ihren Schreibtisch.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.42
Šířka2.5
Číslo dílu43464
Modelka43464
Záruka1 jahr garantie vom hersteller ab kaufdatum.