Top 10 Mobile Heizung Strom – Elektrické ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dreo

#ad

Atom, elektrický PTC keramika, termostat, ochrana proti přehřátí a překlopení, 34 dB tichý 1500 W, elektrické topení pro místnosti ložnice, časovač 12 hodin, Dreo Energeticky úsporný topný ventilátor

#ad
Dreo #ad - Inovativní senzor detekce sklonu zlepšuje přesnost a spolehlivost pro lepší ochranu proti převržení a je vybaven nehořlavými materiály V0, ochranou proti přehřátí a bezpečnostní zástrčkou. Výkon výstup: 1500 wattů. Tulné ticho: už nemusíte volit mezi klidem a teplem. Kromě toho disponuje praktickými doplňky pro bezproblémové používání 12hodinový časovač, ECO, vypnutí zvuku, dětská pojistka a funkce paměti.

Ultimativní regulace teploty: vylepšená ntc čipová sada zajišťuje větší přesnost a promění váš topný ventilátor s termostatem na inteligentní topnou elektrárnu, se kterou můžete nastavit teplotu ve větším rozsahu 5–35 °C v ±1 °C, čímž ušetříte energii a současně se budete cítit dobře. Nerozbitná bezpečnost: dreo překračuje neočekávané, aby zajistil bezpečnost s každým topným zařízením. Hodí se k vašemu životnímu stylu: tato přenosná topná rukojeť usnadňuje přepravu a je vybavena několika stupni topení a režimy pro vytápění podle libosti výkonové teplo, pouze ventilátor.

Topný ventilátor dreo do ložnice tiše hřeje díky svému bezkartáčovému stejnosměrnému motoru s hladkým výkonem a designu ventilátoru Winglet, který snižuje turbulence a snižuje hluk na pouhých 34 dB. Délka kabelu: 1, 8 m. Napětí: ac 220–240 v 50 Hz. Způsob montáže: Volně stojící. Silné teplo, které se hodí všude: topný ventilátor dreo pro vnitřní prostory kombinuje pokročilý ptc systém hyperamics 1500 W s novým designem tepelného čidla, který dodává teplo během několika sekund a zlepšuje cirkulaci teplého vzduchu pro až o 200% větší dosah než běžné topení.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška9.65
Délka6.02
Hmotnost3.04
Šířka6.02
Číslo díluDR-HSH006
ModelkaDR-HSH006
Záruka2 roky limited warranty.

2. Stiebel Eltron

#ad

Konvektorové topení s elektronickou regulací, energeticky úsporné, bílý, kolečka, 2 kW, testováno TÜV, stojanový přístroj na cca 25 m², 204451, STIEBEL ELTRON Nové elektrické topení, LCD displej

#ad
Stiebel Eltron #ad - Instalace: připraveno k zapojení; připojovací vedení s úhlovým konektorem; délka kabelu 1, 5 m; Pozor: Konvektor smí být provozován pouze jako stojan; montáž na stěnu není možná. SchvÁlenÍ zemĚ: Německo. Rozsah dodávky: 1 x konvektor eg-50-pl2-pe, 2x stojan, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Oblast použití: flexibilní, mobilní a univerzální stojanový konvektor s elektronickou regulací; přenáší teplo přesně tam, kde je právě dočasně potřeba. Vybavení: výkonné, ploché elektrické topení s vysokým topným výkonem; trubkový radiátor s dlouhou životností s ocelovými lamelami nerezaví; s osvětleným vypínačem zapnutí/vypnutí; nejvyšší účinnost: týdenní časovač se 3 časovými programy, samoučící se funkce a rozpoznání otevřeného okna; tj; když vyvětráte místnost, přístroj se automaticky vypne; díky tomu je tento konvektor obzvlášť efektivní; konvektor je s zkušební značkou TÜV Süd a splňuje tak všechny relevantní požadavky TÜV.

Bezpečnost: 2násobná bezpečnost: vestavěný kyvný spínač automaticky vypne konvektor při převrácení; bezpečnostní hlídač teploty chrání před přehřátím; obzvlášť stabilní díky stabilním nožkám s kolečky; bezpečná přeprava: s praktickým držadlem je přístroj snadno a bezpečně přepravován, i když je přístroj ještě teplý.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška17.72
Délka29.06
Šířka3.94
Číslo dílu204451
Modelka204451
Záruka2 roky.

3. Dreo

#ad

3 režimy 3 rychlosti, 70° oscilační elektrické topení, 1500 W, elektrické topení s dálkovým ovládáním, PTC keramický topný, Dreo Topný ventilátor, energeticky úsporný tichý, 12hodinový časovač

#ad
Dreo #ad - Shield 360° ochrana: zahřejte se ve dne i v noci bez starostí. S digitálním termostatem, si můžete nastavit vlastní komfort. Ušetřete více nákladů na energii: režim eco automaticky upraví stupeň topení, který je nastavitelný v krocích po 1 °C od 5 do 35 °C, aby dosáhl požadované teploty a současně šetřil více energie.

Pracovní hladina hluku pouze 40 db, časovač 1 – 12 hodin a automatické vypnutí displeje jej činí uživatelsky přívětivým i v noci. Přesné teplo, přesný komfort. Systém shield360° nabízí ochranu proti převržení a přehřátí a vylepšenou bezpečnostní zástrčku. Energeticky úsporné: se 4 režimy vysoký, eco, ventilátor můžete individuálně nastavit svůj komfort. 70° oscilující teplo: tento 70° široký oscilující infrazářič je lepší než ostatní malá topná zařízení a má exkluzivní trackballový systém, kterým může teplo tiše a jemně pokrýt více oblastí.

Energeticky úsporný režim eco přizpůsobuje svůj výkon okolní teplotě, nízký, aby vás udržel v teple a současně snížil náklady na topení. Spolu s nehořlavými materiály v-0 zajišťuje maximální bezpečnost v každém ohledu. Rychlejší teplo než kdy dříve: díky technologii dreo hyperamics ohřívá ohřívač prostoru Atom One efektivněji až 1500 W a okamžitě dosáhne požadované teploty, takže okamžitě pocítíte rychlé, příjemné teplo.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška11.42
Délka7.99
Hmotnost4.67
Šířka7.17
Číslo díluDR-HSH004
ModelkaDR-HSH004
Záruka1 rok záruky před výrobcem.

4. GoveeLife

#ad

Tiché, GoveeLife Inteligentní keramický topný ventilátor, 3 x stupně topení, aplikace a hlasové ovládání, energeticky úsporné elektrické topení s termostatem, vícenásobná ochrana,, oscilace 75°

#ad
GoveeLife #ad - Podporuje pohodlné a rychlé duální připojení WLAN a Bluetooth, kompatibilní také s Alexami, můžete zapnout topný ventilátor. Pro přesnější funkci termostatu jej spojte s teploměrem a vlhkoměrem. Inteligentní termostat: zabudovaný senzor podporuje základní funkci termostatu.

Teploměr a vlhkoměr není součástí dodávky. Aplikace a hlasové ovládání: i když nejste doma, je pokoj již teplý. Změňte různé světelné režimy pomocí aplikace GoveeHome a zahřejte celou noc. Nízká hlučnost a noční světlo rgb: v režimu eco je provozní hluk topného tělesa goveeLife tišší než 45 dB. Chraňte děti a domácí zvířata pro bezpečné použití, vhodné do interiérů jako obývací pokoj, ložnice a kancelář.

Když se vrátíte domů, Google Assistant a IFTTT. S tímto kompaktním a efektivním topným přístrojem udržíte svou kancelář nebo kancelář nebo malou místnost v teple a útulně. 4 režimy topení a ventilátoru: topný ventilátor má energeticky účinnou ptc keramickou topnou technologii, která se zahřeje za méně než 2 sekundy. Bezpečnost: ochrana proti převrácení, ochrana proti přehřátí, bezpečnostní zámek a časovač pro více překvapení.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Hmotnost4.72
Číslo díluH713B
ModelkaH713B

5. fraxinus

#ad

V kanceláři., Elektrický radiátor 2000 W, energeticky úsporné topení, ochrana proti překlopení a přehřátí, pro použití v domácnosti, bezhlučné vyhřívání Mica, konvektor s termostatem

#ad
fraxinus #ad - Na přední straně topení se nachází kabelový háček, když se topení nepoužívá. Micathermic nebo panel mica uvolňuje teplo jemně do všech směrů efektivněji, nastavitelný termostat, bezpečná obsluha, lehké atd. Přenosný komfort: toto fraxinus prostorové topení má nízkou hmotnost, lze jej díky tepelně izolované rukojeti a 360° otočným kolečkům snadno pohybovat ve vašem domě a nabízí vám teplo, aby kabel řádně držel, kdekoli je nejvíce potřebujete.

Použití prodlužovacího kabelu nebo adaptéru představuje nebezpečí požáru a může způsobit poškození topení nebo uživatele. Naše slídové topení je vaše nejlepší volba, bez oleje, ochrana proti stříkající vodě IP24, tiché topení, jsou zdravější a ekonomičtější než běžné olejové topení. ExtrÉmnĚ bezpeČnÉ pouŽitÍ: vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou, krytí ip24 proti stříkající vodě, proto jsme přidali ochranu proti přehřátí, ochrana proti mrazu, překlopení, abychom zabránikromě toho je topení pokryto ochrannou sítí, která zůstává chladnější a zabraňuje nehodám spalování.

Výkon: 2000 w 2 kw upozornění: zasuňte topení vždy přímo do zásuvky. Bez ventilátoru si již nemusíte dělat starosti, že by se vám doma vyfukoval hluk nebo prach. Tichý komfort: vytvořte si tiché a teplé prostředí, aniž byste ze vzduchu odstraňovali vlhkost, a to pomocí elektrického topení od fraxinus. Nastavitelný termostat a teplota: s 2 stupni topení 900 w/2000 w na výběr a tlačítkem pro nastavení teploty najdete požadovanou teplotu pro váš domov. Teplo se rovnoměrně rozděluje ze všech stran topení, aby poskytlo zážitek z vytápění celé místnosti.
Značkafraxinus #ad
VýrobceFRAXINUS #ad
Výška15.75
Délka11.81
Šířka3.94
Číslo díluFR2816
ModelkaFR2816

6. Pro Breeze

#ad

Mini keramický topný ventilátor Pro Breeze 2000 W –automatická oscilace a dva stupně výkonu, bílá

#ad
Pro Breeze #ad - Pomocí regulovatelného termostatu lze nastavit optimální teplotu vyhřívání. 220 v - 240 v ~ 50Hz. 1200 w nízký výkon a 2000 w vysoký výkon. 90° oscilace zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla v malých, středních a velkých místnostech. Pokročilé integrované bezpečnostní funkce včetně ochrany proti přehřátí a pojistky proti převrácení. Rozměry: 18, 5 x 15, 5 x 26 cm. Přístroje s keramickými topnými články poskytují rychlejší a efektivnější tepelný výkon než tradiční topné ventilátory.
ZnačkaPro Breeze #ad
VýrobcePro Breeze #ad
Výška10.31
Délka7.28
Hmotnost3.86
Šířka6.1
Číslo díluPB-H01-EU
ModelkaPB-H01

7. Dreo

#ad

70° Oszillierend Elektroheizung mit Fernbedienung, Dreo Heizlüfter Energiesparend, Überhitzungs-Kippschutz, 3 Modus 3 Geschwindigkeit, Solaris Slim H3, PTC Keramik Heizlüfte Leise, 12-Std-Timer

#ad
Dreo #ad - Empfohlen für den Einsatz in Bereichen unter 25㎡. Einstellen, beibehalten, dass der raum die von ihnen bevorzugte temperatur hat. 3 heizmodi sorgen für individuell anpassbare, Schlafzimmer, wohlige Wärme in Ihrem Büro, Wohnzimmer oder anderen Räumen auf energieeffiziente Weise. Passend für Schlafzimmer.

Sofortige erwärmung: die spezielle keramikheizung heizt innerhalb von 2 Sekunden auf und bringt Sie zurück in den Sommer. Jedes geräusch verstummen lassen: eine reihe von technologien wurde eingeführt, um diesen Heizlüfter atemberaubend leise zu machen, insbesondere die ObliqueAirflow-Technologie von Dreo, um eine sanftere, die Luftturbulenzen reduziert, leisere Heizung mit nur 40 dB zu schaffen - leise wie in einer Bibliothek. Maximale bequemlichkeit: der versteckte tragegriff sorgt für maximale mobilität, wenn sie die heizung in ihr Schlafzimmer, Ihre Garage, Ihr Büro usw.

Tauchen sie den gesamten raum ein: der drehmomentstarke motor von dreo heizt mit einer Geschwindigkeit von bis zu 10 Fuß/Sekunde. Bringen. Sie können einfach das bedienfeld berühren oder die fernbedienung verwenden, einen 5-35℃-Digitalthermostat und mehr einzustellen, um einen 1-12h-Timer, Ihr Wohnzimmer, um Ihren täglichen Bedürfnissen gerecht zu werden. Warme tipps: ziehen Sie die Plastiklasche heraus, um die Fernbedienung zu benutzen. Zusammen mit der 70°-Weitwinkel-Oszillation, die Ihren gesamten Wohnraum umspült.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška15.8
Délka5.9
Hmotnost5.95
Šířka5.9
Číslo díluDR-HSH003
ModelkaDR-HSH003
Záruka1 year warranty against manufacturer defects.

8. Aigostar

#ad

2300 W, Aigostar Olejový radiátor Pangpang, elektrické topení s termostatem, radiátory, elektrické topení, 3 stupně topení, energeticky úsporný radiátor s 11 žebry, mobilní radiátor naplněný olejem

#ad
Aigostar #ad - Bezpečné tepelné vlastnosti návrh bezpečnostního spínače, automatické vypnutí při sklonu 45 stupňů, není třeba se obávat náhodného vybití. Sotva se rozvíří prach, díky čemuž se radiátor perfektně hodí i pro alergiky. Rychle příjemné teploty v pokoji nebo kanceláři, v dílně nebo garáži.

Automatická ochrana proti přehřátí zaručuje, že je výrobek bezpečný a spolehlivý. Rychlé nahřátí tvarově krásné elektrické topení se zahřeje v co nejkratším čase a poskytuje rovnoměrné teplo ve 3 stupních topení 1000, 1300 nebo 2300 W v místnostech až do 30 m² a zajišťuje příjemné teplo všude tam, kde není centralizované zásobování teplem. Přenosný a mobilní pro mobilní použití zajišťují 4 podlahové kolečka s poloměrem 360°, se kterými může elektrické topení zcela jednoduše změnit své stanoviště. Teplo se uvolňuje do místnosti bezhlučně a bez rušivých průvanů.

Přehledné ovládání ovládání olejového radiátoru aigostar je přitom velmi jednoduché: pomocí dvou otočných regulátorů lze snadno nastavit požadovanou teplotu a režim topení, zatímco LED kontrolka informuje o tom, zda je přístroj zapnutý nebo vypnutý. Bezhlučný a vhodný pro alergiky kompaktní elektrické topné těleso pracuje tišší, rychleji a zdravěji než topný ventilátor. Termostat stabilizuje pokojovou teplotu v rozmezí 5–35 °C a zajišťuje příjemný pocit těla.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška25.2
Délka11.02
Hmotnost24.76
Šířka20.87
Číslo díluUltra Oilwin
ModelkaAIG-8433325503055

9. Stiebel Eltron

#ad

2 kW pro cca 25 m², LCD displej, 236653, energeticky úsporný, STIEBEL ELTRON Rychlovarný ohřívač CK 20 Trend LCD, keramický topný ventilátor, týdenní časovač, testováno TÜV, koupelna

#ad
Stiebel Eltron #ad - Instalace: jednoduchá a stabilní montáž na stěnu pouze jednou osobou. Spora energie: uživatelé mohou na přístroji aktivovat funkci, která rozpozná otevřená okna, aby se zabránilo zbytečným ztrátám energie.

Bezpečnostní koncepce zahrnuje samoregulační topné těleso, bezpečnostní regulátor teploty a zabudovanou pojistku proti tavení. SchvÁlenÍ zemÍ: německo, polsko, francie, slovensko, Nizozemí, Velká Británie, rakousko, Česká republika, Belgie, maďarsko, . Rozsah dodávky: elektrický ohřívač STIEBEL k obsluze a instalaci. Elektrické připojovací vedení topení má sériově úhlovou zástrčku. Komfortní vlastnosti: vybaveno snadno ovladatelným LCD displejem, individuálně programovatelným týdenním časovačem a programovatelnou komfortní a nízkou teplotou.

Oblast použití: kompaktní, nástěnný rychloohřívač v plastovém krytu jako kompletní topení v koupelně nebo jako efektivní přechodné a doplňkové topení pro rychlé a rovnoměrné zahřátí vzduchu v místnosti. Bezpečnost: topné zařízení má integrovanou dětskou pojistku.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška15.75
Délka10.83
Hmotnost5.51
Šířka5.16
Číslo díluCK 20 Trend LCD
Modelka236653
Záruka24 měsíců.

10. Stiebel Eltron

#ad

236528, týdenní časovač, detekce otevřeného okna, Stiebel Eltron Nástěnný konvektor CNS 200 Trend pro cca 20 m², 2 kW, LC displej

#ad
Stiebel Eltron #ad - SchvÁlenÍ zemÍ: německo, Rakousko, Česká republika, Nizozemsko. Nástěnný držák se montuje odděleně od topného tělesa a lze jej dodatečně nastavit. Rovnoměrné, tiché a přesné zahřívání vzduchu v místnosti.

Bezpečnost: topné těleso má integrovaný bezpečnostní omezovač teploty a nastavitelnou dětskou pojistku proti neúmyslnému nebo neoprávněnému nastavení. Instalace: jednoduchá a stabilní montáž na stěnu pouze jednou osobou. Komfortní vlastnosti: vybaveno snadno ovladatelným LCD displejem, individuálně programovatelným týdenním časovačem a programovatelnou komfortní a nízkou teplotou.

Oblast použití: kompaktní, nástěnný konvektor jako plné topení, přechodné topení nebo také při dodatečné potřebě tepla. Spora energie: senzor pohybu ke snížení teploty při opuštění místnosti nebo otevření okna. Rozsah dodávky: stiebel eltron konvektorové topení cns 200 Trend elektrické topení, držák na zeď, návod k obsluze a instalaci.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška3.94
Délka17.72
Hmotnost16.98
Šířka29.06
Číslo dílu236528
Modelka236528
Záruka24 měsíců.