Top 10 rattengift Portionsköder extra Stark – Deratizační prostředky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardigo

#ad

V balení po 5 kusech | likvidace krys s profesionální plastovou pastí | snadná manipulace a hygienická | boj proti krysám uvnitř i venku, GARDIGO® Past na krysy, pasti

#ad
Gardigo #ad - K čištění noste rukavice. Výběr správné návnady: doporučujeme jako návnadu na krysy na oříškovo-nugátový krém, arašídové máslo nebo játrové klobásy, které se natírají na povrch návnady.

To zvyšuje šance na úspěch při chytání. Hygienické a znovu použitelné: kvalitní umělá hmota pasti na krysy se snadno čistí a za mokra nenaptná. Použití: jak odhánět krysy? vybavte pasti návnadou na krysy a umístěte ji v blízkosti zdi, do dráhy myší. Německý servis a německý výrobce: nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu.

I spouštěcí mechanismus zůstává i přes měnící se teploty spolehlivý. Kvalitní plast: past na krysy gardigo z kvalitního plastu a s citlivým spouštěcím mechanismem kovového třmenu vám přináší efektivní a efektivní způsob boje proti krysám. Lze je také zcela jednoduše omýt. V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad

2. Kerbl

#ad

40 cm, Kerbl 299633 Stanice na návnady Blocbox kov

#ad
Kerbl #ad - Hlodavci upřednostňují příjem potravy v zatemněných, chráněných oblastech. Uzamykatelný, aby návnady byly bezpečně mimo dosah dětí a domácích zvířat. Galvanicky pozinkováno. Kov. Stanice na návnady pro krysy, odklápěcí.
ZnačkaKerbl #ad
VýrobceKerbl #ad
Výška3.15
Délka15.75
Hmotnost1.59
Šířka3.15
Číslo dílu299633
Modelka299633

3. K DERDISCOUNT

#ad

Box na krysy dům, průmysl, Sleva na návnadu: profesionální past na krysy | profesionální nářadí místo komorních lovců | box na návnady proti myším a potkanům | stanice na návnady, zahrada

#ad
K DERDISCOUNT #ad - Praktický kabel: jednoduše vytáhněte návnadu na pojistnou tyč, která je součástí dodávky, a krysy se nalákají. Rozměry v x Š x h: 22 x 14 x 8 cm. Bezpečné: stanici návnady lze uzamknout klíčem a chrání před neoprávněným přístupem.

Efektivní: ze zkušenosti berou krysy návnadu po 2 až 4 dnech. Všestranný: ať už uvnitř nebo venku: past na krysy se hodí pro trvalou i krátkodobou likvidaci škodlivých hlodavců a lze ji použít s bloky na návnady, pasty na návnady, 2 výstražné nálepky, jedovatou pšenici nebo návnadou na pšenici a hotovou návnadu.

Profesionální: s vysoce kvalitní stanicí na návnady ze stabilního plastu jsou problémy s krysami vyřešeny obratem ruky. Rozsah dodávky: 2 stanice na návnady na krysy, porcovou návnadu, 2 klíče. Příjemný efekt: kvůli časově zpožděnému účinku se v boxu na návnady nenacházejí žádné mrtvé krysy.
ZnačkaK DERDISCOUNT #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka5.51
Číslo díluSB.328923
Modelkajioe3

4. Roshield

#ad

ROSHIELD Pro Box | 2 extra große Ratten & Mäuse Vergiftungs- & Schnappfallen Köderbox | Killerbox | Rattenvergiftungsblöcke für drinnen und draußen | Ratten-/Mausvergiftung & Schnappfallen |

#ad
Roshield #ad - Schützen sie kinder und haustiere: abschließbare köderstationen für professionelle und Amateuranwender, um Rodentizidköder und Rattenfallen sicher anzuwenden. Entspricht den britischen vorschriften – roshield Köderstationen entsprechen den kürzlich geänderten Anforderungen für die sichere Verwendung von Amateur-Rodentiziden in manipulationssicheren Köderstationen.

Für eine vielzahl von rattenvergiftungen einschließlich Rattenvergiftungsblöcken stark Bait ist nicht im Lieferumfang enthalten. Bei verwendung für Fallen können sie extern mit einem Kabelbinder aktiviert werden. Für ratten- und mausefallen – boxen können eine vielzahl von beliebten Ratten- und Mausefallen halten.

Verwenden sie keine rodentizide oder fallen ohne Verwendung dieser Box! Für nagergiftköder – extra große boxen mit köderstange, die doppelt mehr hält als andere Köderstationen. Hergestellt aus recyceltem kunststoff – unsere Köderboxen sind einzigartig, da sie ausschließlich in Großbritannien aus recycelten Kunststoffen aus Armaturenbrettern und Stoßstangen hergestellt werden. Fallen sind nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaRoshield #ad
VýrobceFort Products Limited #ad
Výška12.72
Délka9.29
Šířka9.41
Číslo díluSXBOX2-78
ModelkaRBBK2

5. Köder-Discount

#ad

Deratizační stanička na krysy Köder-Discount, 2

#ad
Köder-Discount #ad - Stejně tak sklapovací past na krysy. Následně klíčem lehce pootočte a box otevřete. Profesionální deratizační stanička na krysy z pevného plastu pro vnější i venkovní použití. Rozměry vxšxh: 120 x 270 x 180 mm, hmotnost: 460 g. S bezpečnostní tyčkou na návnadu jed a systémem zamykání na klíč. Do deratizační staničky lze vložit návnadu v podobě pevných bloků, měkké pasty či pšenice / hotové návnady. Pro otevření zasuňte do zámku klíč obdélníkovým koncem a otočte o 45°. Materiál: plast.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška4.72
Délka10.63
Šířka7.01
Číslo díluKD-1a
ModelkaKD-1a

6. Köder-Discount

#ad

Köder-Discount 5 profesionálních krycích stanic Alpha k pokládání krycího gift – bloky na návnady, návnadu nebo pšeničné návnady + brožura s tipy / triky pro pokládání rattengift

#ad
Köder-Discount #ad - Dodávka bez jedu na krysy; obsahuje 5 výstražných nálepek "Pozor jed na krysy" od Köder-Discount. Podrobné tištěné rozdělení součástí dodávky. Box na návnady je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Výška x šířka x délka = 100 x 130 x 235 mm; hmotnost: cca 174 g. Tunelová stanice na návnady s tyčemi na návnadu a systémem klíčů. Může být naplněn jedem na krysy ve formě bloku na návnady, pastové návnady nebo pšeničné návnady.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Číslo díluKDA5
ModelkaKDa5

7. K DERDISCOUNT

#ad

Pasti od Köder-Discount:3 ks profesionálních pastí na krysy – past na krysy bez jedu.

#ad
K DERDISCOUNT #ad - Znovu použitelné – díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům mají pasti velmi dlouhou životnost – jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i venkovní použití.

Hygienické – plastová past se snadno čistí. Dřevěné pasti se mohou zdeformovat a díky povětrnostním podmínkách mohou být nepoužitelné. Naše plastové pasti odolávají povětrnostním vlivům a spouští se i při měnících se teplotách. Rozsah dodávky – 3 pasti na krysy od Köder-Discount pro profesionální hubení škůdců. Snadno – nastražte do pasti návnadu např. Játrovku nebo ořechovo-nugátový krém a položte podél krysích tras. Krysy se většinou pohybují podél zdí. Profesionální – nepotřebujete žádnou návnadu a žádný jed – jako návnadu doporučujeme játrovku nebo ořechovo-nugátový krém.
ZnačkaK DERDISCOUNT #ad
VýrobceKöder-Discount #ad

8. Köder-Discount

#ad

černá návnadová stanice pro jed na myši, 5 boxů na myší návnadu od Köder-Discount krabice na myší návnadu

#ad
Köder-Discount #ad - Bezpečné hubení myší: návnadová stanice pro myši je uzavíratelná – výstražné upozornění již natištěno český jazyk nelze zaručit – plochá konstrukce – stabilní provedení – lze použít jak doma i ve venkovních prostorech – návnadový box lze otevřít jen klíčem.

Materiál:polypropylen; rozměry výška x šířka x hloubka:37 x 130 x 78 mm. Rozsah dodávky:5 x box na návnadu, 1 klíč, bez návnady. Návnadové boxy pro hubení hlodavců umístěte podél myších cest a nastražte do nich jed na myši. Návnadové stanice pravidelně kontrolujte a v případě potřeby doplňte návnadu, dokud se škůdci nepřestanou vyskytovat. 5 x stabilní box na myší návnadu pro nastražení jedu na myši. Kompaktní návnadový box lze použít k hubení myší pomocí nastražení návnady ve formě pšenice, bloků nebo pasty.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceK DERDISCOUNT #ad
Číslo díluaa25
Modelkaaa25

9. Gardigo

#ad

GARDIGO® Past na krysy – 5dílná sada | profesionální past na boj proti krysám | plast | opakovaně použitelná a hygienická pro vnitřní i venkovní použití | snadné použití | boj proti krysám

#ad
Gardigo #ad - Jako návnadu použijte jako návnadu, oříškový nugátový krém nebo játrové klobásy, které natřete na povrch návnady. Nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu.

Při umístění buďte opatrní. Citlivý spouštěcí mechanismus zajišťuje efektivní a efektivní likvidaci krys. I přes měnící se teploty je spuštění pasti spolehlivé. Jak odhánět krysy? umístěte past na údery v blízkosti zdi, do cest zvířat, abyste zvýšili své šance na úspěch. V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně. Možný je i klasický kousek sýra. Kvalitní plast pasti na krysy se za mokra nenaptná a návnady na krysy se snadno umývají.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad
Výška7.87
Délka3.94
Hmotnost1.26
Šířka1.97
Číslo dílu623445
Modelka623445

10. TK Gruppe Timo Klingler

#ad

Krysy – past na myši – past na krysy pro dům a zahradu, Fallax® 4x past na myši past na myši past na hraboše opakovaně použitelná past na myši

#ad
TK Gruppe Timo Klingler #ad - Když hlodavec vstoupí na talíř, kteří nechtějí svou pasti kontrolovat tak často. Past na hraboše jsou zpravidla z kovu a mají pružinový mechanismus, který při spuštění zaklapne. Při napadení myší je nejlepší volbou past na myši nebo pastička.

Nalákají hlodavce do malé krabičky nebo klece, aniž by se zranil. Opakovaně použitelné pasti jsou humánnější než běžné pasti, tak pro krysy. Bez ohledu na to, může být opakovaně použitelná past účinnější. Jednoduše položte návnadu, což z ní dělá humánní volbu. Myši a krysy patří k nejčastějším škůdcům, kteří pronikají do našich domovů a zahrad. Pastičky na myši a krysy jsou nepostradatelným pomocníkem, zda se rozhodnete pro tradiční past na myši nebo opakovaně použitelnou past, je důležité pro daný úkol použít správný typ pasti.

Rozsah dodávky: 4x past na myši - pastičky vhodné pro: myši, krysy, hraboše atd. Past na myši funguje podobně jako past na myši, než je nutné ji vyprázdnit. Mohou způsobit poškození majetku, znečistit potraviny a přenášet nemoci. Tyto pasti zpravidla vyžadují vyšší úsilí, ale jsou velmi účinné při chytání krys. Pokud máte co do činění s krysami, aby byl váš dům a zahradu bez škůdců. Vč.
ZnačkaTK Gruppe Timo Klingler #ad
VýrobceTK Gruppe Timo Klingler #ad
Výška2.76
Délka3.94
Hmotnost0.49
Šířka1.97
Číslo díluTK-4486
ModelkaTK-4486