Top 10 Siebträgermaschine Mit Milchtank – Parní espressovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klarstein

#ad

1,8 l mini kávovar na přípravu kávy se sítkem, malý kávovar z ušlechtilé oceli, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka, 0,5 l nádržka na mléko, 20 barů, 1350 W pro mletou kávu

#ad
Klarstein #ad - Elegance, styl a funkce: tyto kávovary na espresso mají atraktivní, barevný design s plynulými křivkami, které se hodí do každé moderní kuchyně. K odvápnění použijte funkci automatického čištění. Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato.

Nádržku na vodu o objemu 1, 8 litru lze snadno vyjmout a doplnit. Káva jako v itálii: cappuccino doma často není tak krémové jako v kavárnách. Tak si můžete být jisti, že kávovar z ušlechtilé oceli může dlouho připravovat kávu. Tento kávovar s napěňovačem mléka vytváří krémovou mléčnou pěnu jako od baristy. Začněte den s kávou: náš pákový kávovar uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 0, 5litrovou nádobou na mléko.

Snadné ovládání a čištění: náš mini kávovar na espresso se snadno ovládá. Je perfektním příslušenstvím pro přípravu kávy ráno nebo pro hosty. Silná a dobrá chuť: 1350w pákový kávovar na espresso s 20 bary je dostatečně silný, aby plně rozvinul chuť kávy, latte macchiato nebo cappuccina, s krásnou zlatohnědou pěnou v baristické kvalitě.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost9.92
Šířka13.58
Číslo díluTK42-ArabicaC

2. Breville

#ad

Breville Pákový kávovar Prima Latte II | kávovar na kávu na mléčnou kávu a cappuccino | profesionální 19 barová pumpa a napěňovač mléka | stříbrný VCF108X

#ad
Breville #ad - Káva v baristické kvalitě ve vlastních čtyřech stěnách: Italská pumpa s 19 bary zajišťuje perfektní tlak pro extrakci chutných kávových aromat.

Jednoduché ovládání jedním tlačítkem zajišťuje intuitivní ovládání při přípravě cappuccin, mléčné kávy a dalších. Automatický napěňovač mléka rozbije mléko na lehkou krémovou pěnu. Stroj lze používat také s ESE polštářky. Můžete si rychle vybrat, zda si chcete vychutnat jednoduché nebo dvojité espresso. Odnímatelná nádoba na mléko se dá snadno doplňovat a čistit a umožňuje vám uložit zbylé mléko v lednici. Termočlánek rovnoměrně ohřívá vodu pro přípravu horkých nápojů. Upozornění: nádobku na vodu a víko nádrže nečistěte v myčce.
ZnačkaBreville #ad
VýrobceJarden Consumer Solutions #ad
Výška13.7
Délka12.4
Hmotnost12.79
Šířka10.08
Číslo díluVCF108X-01
ModelkaVCF108X-01

3. BEEM

#ad

BEEM Pákový stroj ESPRESSO Latte – 15 barů | kávové speciality – jako od baristy | s 0,4 l nádržkou na mléko a 1,4 l | konzistence mléčné pěny individuálně volitelná černo-stříbrná

#ad
BEEM #ad - Snadné čištění: 0, 4l nádržka na mléko, 1, 4 l nádržka na vodu a odkapávací miska s ukazatelem hladiny jsou vždy odnímatelné a díky tomu se snadno čistí. Termoblokovací systém: kvalitní vedení z ušlechtilé oceli zajišťuje nekorozivzdorný a chuťově neutrální průtok vody.

Individuálně nastavitelná: konzistenci mléčné pěny si jednoduše vyberte z nádrže na mléko – ať už kravské mléko, oves, sóju nebo mandle. Chytré detaily: pákový stroj od beem se snadno ovládá díky tlaku čerpadla 15 bar, intuitivním LCD displejem a otočným regulátorem pro výběr množství nápojů a náplně. Mnoho specialit kávy: s pákovým kávovarem beem espresso-latte připravíte stisknutím tlačítka aromatické kávové speciality jako espresso, cappuccino, káva lungo, mléčná káva nebo latte macchiato.
ZnačkaBEEM #ad
VýrobceBeem #ad
Výška12.17
Délka8.66
Hmotnost9.26
Šířka8.43
Číslo dílu07896
ModelkaBEEM ESPRESSO-LATTE Siebträgermaschine

4. BEEM

#ad

Individuálně nastavitelná mléčná pěna | Termoblokový systém, ohřívač šálků, vč. kombinované lžíce, BEEM ESPRESSO-CLASSICO II pákový kávovar na espresso – 15 barů | ušlechtilá ocel s nádrží na mléko

#ad
BEEM #ad - Mléčnou pěnu lze individuálně nastavit pomocí otočného regulátoru, díky výkonným 15 barům je také krémová krém. S kávovarem na espresso beem espresso-classico si můžete užívat každý den u sebe doma intenzivní espresso, cappuccino nebo latte macchiato. Odkapávací miska a nádrž na vodu jsou odnímatelné a snadno se čistí. Topný a čerpací systém thermoblock umožňuje nekorozivzdorný a chuťově neutrální průtok vody. Teplý odkládání šálků na horní straně přístroje navíc zajišťuje předehřáté šálky na espreso.
ZnačkaBEEM #ad
VýrobceBeem #ad
Výška12.17
Délka8.43
Hmotnost8.82
Šířka8.66
Číslo díluBEEM ESPRESSO-CLASSICO
Modelka07440
ZárukaBez záruky.

5. Klarstein

#ad

1,2 l mini espresovač se sítou, kávovar z ušlechtilé oceli pro cappuccino, 1350 W malý kávovar, latte a macchiato, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka

#ad
Klarstein #ad - Začněte den s kávou: náš výkonný pákový stroj uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 0, 5litrovou nádobou na mléko. Dobrá chuť: náš 1350w pákový espresovač s 19 bary používá 2 termobloky pro ohřev – jeden pro extrakci espressa, druhý pro výrobu páry.

Nádržku na vodu o objemu 1, 2 litru lze snadno vyjmout a doplnit. Výsledkem je krásná zlatohnědá pěna v baristické kvalitě. Nádržku na mléko a vodu a odkapávací misku lze snadno čistit samočisticí funkcí. Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. K odvápnění použijte funkci automatického čištění. Káva jako v itálii: cappuccino doma často není tak krémové jako v kavárnách.

Tento kávovar s napěňovačem mléka vytváří krémovou mléčnou pěnu jako od baristy. Elegance, styl a funkce: tyto kávovary na espresso upoutají pozornost a hodí se do každé moderní kuchyně. Snadné čištění: náš mini kávovar na espresso se snadno ovládá. Jediným dotykem můžete zcela jednoduše připravit 1 espresso, cappuccino nebo kávu s mlékem ve 2 různých velikostech.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška12.2
Délka8.46
Šířka11.42
Číslo díluTK8-EspEvoMilk-Bk

6. Breville

#ad

Breville Pákový kávovar Prima Latte III | plně automatický kávovar na espresso/kávovar s napěňovačem mléka a italskou pumpou s 19 bary | kompatibilní s ESE polštářky | šedý VCF146X

#ad
Breville #ad - Příprava více nápojů: velká nádoba na mléko s objemem 600 ml je vyjímatelná a může být uložena v chladničce; nastavitelný napěňovač mléka je ideální pro různé druhy kávových nápojů.

Káva a mléčná pěna pouhým jedním dotykem: předprogramovaný dotykový panel pro jednoduchý výběr vaší oblíbené kávy, která ukazuje, s osvětlenou lištou pro pokrok, kdy je stroj připraven a nápoj je hotový. Snadné čištění: funkce čištění jedním dotykem. Káva v baristické kvalitě ve vlastních čtyřech stěnách: Italská pumpa s 19 bary zajišťuje perfektní tlak pro extrakci chutných kávových aromat.

Pro velké i malé šálky: nastavitelná odkládací plocha na šálky nabízí místo pro různě velké šálky na espresso, mléčnou kávu a cappuccino. Vaše káva, způsob přípravy: automatické a manuální nastavení, filtry pro jednoduché a dvojité espresso vám dávají kontrolu; kompatibilní s ESE polštářky.
ZnačkaBreville #ad
VýrobceJarden Consumer solutions Ltd #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost14.09
Šířka0
Číslo díluVCF146X
ModelkaVCF146X

7. Klarstein

#ad

1,4 l retro mini kávovar se sítou, Klarstein Pákový espresovač s napěňovačem mléka, termoblok, kávovar na cappuccino, 0,5 l nádržka na mléko, 1550 W malý kávovar

#ad
Klarstein #ad - Sítový nosný stroj s mlýnkem: u tohoto kávovaru s napěňovačem mléka si můžete vybrat mezi 10 různými stupni mletí. Výsledkem je krásná zlatohnědá pěna v baristické kvalitě. Dobrá chuť: náš 1550w pákový espresovač s 20 bary používá 2 termobloky pro ohřev – jeden pro extrakci espressa, druhý pro výrobu páry.

Moderní retro design: naše kávovary na espresso okouzlí svým atraktivním retro designem. Tento malý kávovar na espresso vykouzlí nejchutnější kávu Latte, Cappuccino nebo Macchiato. Na displeji si můžete vybrat množství mleté kávy pro 1 až 2 šálky. Začněte den s kávou: náš výkonný pákový stroj uvaří 1 nebo 2 espresso a disponuje 0, 5litrovou nádobou na mléko.

Snadná výroba kávy: náš mini kávovar na espresso je nejen univerzální a spolehlivý, ale díky jednoduchým ovládacím prvkům usnadňuje každodenní život. Různé stupně mletí mění rychlost, jakou voda získává chuť. S otočným knoflíkem a ukazatelem teploty, které se hodí k klasickému vzhledu, si můžete kdykoli vychutnat čerstvou kávu.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška12.2
Délka13.58
Šířka12.6
Číslo díluTK57-CofMachGrind-BK
ModelkaTK57-CofMachGrind-BK

8. Cecotec

#ad

Cecotec Cafetera Express Semiautomatica Power Instant- ccino 20 Schwarz

#ad
Cecotec #ad - Arm mit doppeltem auslass und zwei filtern, um einen oder zwei Kaffees gleichzeitig zuzubereiten; Tassenwärmer zum Aufbewahren und Erwärmen der Tassen für mehr Intensität und Aroma; 1, 4 Liter Wassertank. Ermöglicht die zubereitung von heißem wasser für aufgüsse edelstahloberflächen Inklusive Messlöffel mit Presser für Kaffee Höhenverstellbar für größere Tassen oder kleinere Tassen Abnehmbare Tropfschale für einfache Reinigung.

Instantcappuccino bereitet alle arten von heißgetränken und Cappuccinos auf Knopfdruck zu; forcearoma-Technologie mit einer 20-bar-Druckpumpe und 1350 W; Holen Sie sich die beste Creme und das beste Aroma. 500-ml-vollmilch-milchtank, der an die kaffeemaschine angeschlossen und auch im Kühlschrank aufbewahrt werden kann; Thermoblock-System, das eine schnellere und homogenere Erwärmung des Wassers ermöglicht.

Easytouch-bedienfeld, mit dem sie die gewünschte menge an Kaffee, schnell und sehr einfach zu bedienen Vollständig anpassbar dank des CustomCoffee-Systems, intuitive touch-steuerung, Milch oder Schaum automatisch programmieren können.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Výška12.8
Délka14.37
Hmotnost10.36
Šířka9.84
Číslo dílu01558
Modelka01558

9. De'Longhi

#ad

De'Longhi ECP 31.21 – pákový espresovač, s funkcí teplé vody, kávovar na espresso s hliníkovou úpravou, 1,1l nádržka na vodu, černý, vhodný pro ESE polštářky, vč. ruční trysky na mléčnou pěnu

#ad
De'Longhi #ad - Tradiční sítkový nosný stroj: díky tlaku 15 barů zajišťuje přístroj aromatické espresso s perfektní krémovou krémem. Manuální systém cappuccino: tradiční tryska na mléčnou pěnu mísí páru, vzduch a mléko do obzvlášť krémové pěny pro perfektní cappuccino ve vlastním domě.

Praktické skladování příslušenství: dodatečné filtrační vložky pro 1 nebo 2 šálky mletého prášku na espresso nebo kávové kapsle a tamper lze řádně uložit do přístroje. Exkluzivní efekt: stylový pákový stroj přesvědčí profesionálním držákem na páku a zajišťuje díky 2 samostatným termostatům konstantní teplotu během přípravy. Rozsah dodávky: 1 x kávovar ecp3121 v černé barvě De'Longhi.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška4.73
Délka2.87
Hmotnost8.82
Šířka3.72
Číslo díluECP31.21
ModelkaECP31.21
Záruka24 měsíců.

10. Breville

#ad

Kávovar Breville VCF045 Prima Latte

#ad
Breville #ad - Automatický výběr pro přípravu jednoduchých a dvojitých espress, cappucinos a latte. Odnímatelná nádrž na vodu s objemem 1, 5 l, dostatečná pro 8 capuccinos. Pod filtr je určen pouze pro použití s 45mm pody. Odnímatelná nádoba na mléko s objemem 300 ml. Použití nejrůznějších druhů mléka, od plnotučného mléka po mléko. Italská pumpa s 15 bary.
ZnačkaBreville #ad
VýrobceBreville #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost12.13
Šířka9.84
Číslo díluVCF045X
ModelkaVCF045X