Top 10 wanduhr Die Nicht Tickt – Nástěnné hodiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hama

#ad

Křemenné hodiny s hodinovou a minutovou a vteřinovou ručičkou, moderní hodiny do obývacího pokoje, Hama Velké nástěnné hodiny bez tikání tiché hodiny vč. baterie, kuchyně nebo dětského pokoje Ø 25

#ad
Hama #ad - Tiché křemenné hodinky bez tikání: plíživá vteřinová ručička je téměř tichá – nepříjemné tikání je passé. Dobře čitelné: s průměrem 25 cm jsou hodinky dostatečně velké, aby bylo možné čas odečíst i z určité vzdálenosti.

Velmi snadná obsluha: jednoduše vložte baterii a nastavte čas pomocí nastavovacího kolečka na zadní straně. Analogové hodiny v klasickém designu: hodiny s hodinovou, minutovou a vteřinovou ručičkou na bílém ciferníku – ideálně se hodí do kuchyně, obývacího pokoje nebo dětského pokoje. Rozsah dodávky: 1x nástěnné hodiny "Pure", 1x baterie AA Mignon, 1x návod k obsluze.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.97
Délka14.17
Hmotnost1.08
Šířka10.04
Číslo dílu00186338
Modelka00186338
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava).

2. SCOAGE

#ad

SCOAGE Moderne große Wanduhren für Wohnzimmer Dekor Metall Schwarz Weltkarte Goldene römische Ziffern Wanduhren Batteriebetrieben 61 cm Vintage Industrie Gold Raumdekor für Bauernhaus Küche Kaminsims

#ad
SCOAGE #ad - Industrielles design hinweis: da unsere designidee darin besteht, eine abstrakte 3D-Karte zu verwenden, gibt es keine genaue Eins-zu-Eins-Korrespondenz mit den sieben Kontinenten auf der Weltkarte, daher sollten Käufer, die dies ausmachen, sorgfältig nachdenken!. Garantiert von after-sales service wenn sie feststellen, dass die wanduhr nach der installation der Batterie nicht funktioniert, ob die Batterie richtig installiert ist.

Oder kontaktieren sie uns direkt, bestätigen Sie bitte, und wir werden innerhalb von 24 Stunden antworten. Es kann ihnen ein gutes Studium und Arbeitsumfeld bieten. Wir haben einen haken und zwei Sätze von Zeigern für Sie vorbereitet. Perfekt, der leicht zu ihrem eingangsbereich, leichten uhr aus robustem Metall und der minimalistische Stil dieser 61 cm großen Wanduhr aus Eisen ist gut kombiniert mit modernem Industriestil, Lobby unseres Büros, Esszimmer, wenn Sie es auch jemandem verschenken möchten.

Wunderschöne uhren zur dekoration: der rahmen der großen, bad, terrasse, tv-wand und kamin passt. Und es ist mit extra Sorgfalt verpackt, um nicht zu beschädigen. Die metalluhr ist leicht und mit breitem Schlitz auf der Rückseite ist einfach aufzuhängen. Nahezu leise: die robuste wanduhr verwendet ein hervorragendes präzises Quarzwerk, jedes Uhrwerk wurde streng getestet, hält nicht nur die Zeit genau, sondern auch leise und tickt nur wenig. Einfach zu installieren: die große, stilvolle schwarze wanduhr wird mit 1 aa-batterie betrieben nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaSCOAGE #ad
VýrobceSCOAGE #ad
Výška1
Délka24
Hmotnost5
Šířka1.5

3. Natuhr

#ad

Puristický, Natuhr Nástěnné hodiny dub naolejované dřevo masivní dřevo, Made in Germany černé ručičky, moderní, tichý U.T.S. Hodinový strojek

#ad
Natuhr #ad - Pevné nástěnné hodiny od natuhr netíkají a hodí se díky u. T. S. Unikáty z přirozeně vyrostlého masivního dubového dřeva s absolutní přesností, vyrobeno v Německu.

Hodinový strojek také pro použití v ložnicích, pracovních prostorách nebo také v obývacích pokojích a jídelnách. Nástěnné hodiny z kvalitního dubového dřeva s přírodním olejem naolejovaným v masivní konstrukci. Samozřejmě život s nástěnnými hodinami od Natuhr. Průměr 30 cm, hloubka: 3 cm, ne příliš velký ani příliš malý! Nástěnné hodiny ze dřeva s optimálními rozměry. Istý, moderní design a dobrá čitelnost času díky přesnému frézování hodinových tahů.
ZnačkaNatuhr #ad
VýrobceNatuhr #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost4.78
Šířka1.5
Číslo dílu6NU1-10-4
Modelka6NU1-10-4

4. Topkey

#ad

Topkey Silent Round Wall Clock Kitchen 9 Inch Modern Style Non-Ticking Decorative Bedroom Office Study Room Kitchen Wall Clock-Blue

#ad
Topkey #ad - Použijte 1 baterii aa uhlí není součástí dodávky namísto vysoce výkonných baterií. Háčky jsou součástí dodávky a široký otvor na zadní straně pro snadné zavěšení.

Průměr 23, tloušťka 4, 1 cm, 5 cm, skleněný kryt a barevný plastový rám. International products have separate terms, and language of product, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Ideální do kuchyně, třídy, ložnice, kanceláře, dětského pokoje nebo jídelny. Kvalitní kovové ručičky a HD sklo. Ozdobte a zkrášlete svůj domov těmito moderními hodinkami.
ZnačkaTopkey #ad
VýrobceTopkey #ad
Výška9.45
Délka9.45
Šířka1.5

5. SkyNature

#ad

Ložnice, Nástěnné hodiny malé, kanceláře,, tiché, rustikální dekorativní nástěnné hodiny do kuchyně, 20 cm vintage styl dřevěné nástěnné hodiny, bez tikání, obývacího pokoje, analogové nástěnné hodiny

#ad
SkyNature #ad - Dekorativní dřevěné hodiny: 20 cm dřevěné nástěnné hodiny kombinované s masivním dřevěným rámem a skleněnou čočkou pMMA. 20 cm ciferník je perfektní velikost pro každou místnost, ale přesto jsou opatřeny dobře čitelnými, od kuchyně až po ložnici. Příslib kvality: 8palcové kuchyňské nástěnné hodiny se dodávají s háčkem, který lze snadno zavěsit.

Tiché hodiny bez tikání: běžné hodinky během používání "tick-tack" zazní a vážně narušují spánek a práci vaší rodiny. Naše nástěnné hodiny do ložnice používají vysoce kvalitní quartzový strojkový materiál, aby fungovaly hladce, zajišťovaly přesné načasování a zároveň poskytovaly absolutní ticho. Díky vysoce kvalitnímu quartzovému strojku je spolehlivý pro přesné měření času a potřebuje pouze jednu AA baterii, která vydrží déle než jeden rok. Jedná se také o přesné hodinky: vedle dekorace domu nebo pokoje je další důležitou funkcí měření času. Je jedno, zda jste s těmito nástěnnými hodinami z jakéhokoli důvodu nespokojeni, obraťte se prosím na nás.

Naše dřevěné nástěnné hodiny spojují moderní technologii s klasickou retro estetikou a hodí se skvěle ke každé příležitosti, kavárna, restaurace, jako je domov, byt, obchod nebo kancelář. Vintage rustikální klasika, bez rámu, doma, tichý, provoz na baterie, dekorace, snadné zavěšení, snadné čtení, konferenční místnost, statek, obývací pokoj, přesné měření času, 8 cm, hala, vnitřní, kavárna, jídelna, 20 cm, netěsný, nástěnné hodiny. Malé vintage nástěnné hodinky: malé nástěnné hodiny od skynature o průměru 8 palců ponechají místo pro jiné nástěnné dekorace, odvážnými číslicemi.
ZnačkaSkyNature #ad
VýrobceSkyNature #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost1.12
Šířka1.5
Číslo dílu1
Modelkauhr-10

6. HYLANDA

#ad

Netěsné – dekorace, domov, škola, nehlučné, kancelář, 30,5 cm, kuchyně, provoz na baterie – retro, obývací pokoj, HYLANDA Nástěnné hodiny – vintage styl

#ad
HYLANDA #ad - Snadno čitelné a dobře vypadající: 30, 5 cm kulatý tvar, velké číslice zajišťují snadné odečítání, chráněné čiré sklo, světle žlutý ciferník a bronzový vintage rámeček zajišťují dobrý vzhled.

Solidní a osvětlené a odpuzující nečistoty: stabilní plastový rám z abs plastu, ale lehký, který je pevný, skleněná čočka HD se snadno čistí a chrání před prachem z ciferníku. Kvalitní tichý hodinový stroj: bezhlučné nástěnné hodiny od hylanda používají promyšlený strojek s pohybem pro zajištění skutečného klidu s hladkou vteřinovou ručičkou. Přesné pohyby zajišťují přesný čas. Vyžaduje 1 baterii aa není součástí dodávky. Snadné zavěšení a provoz na baterie: design na zadní straně nabízí jednoduchou instalaci, 1 háček je součástí dodávky.
ZnačkaHYLANDA #ad
VýrobceHYLANDA #ad
Výška2.5
Délka12.4
Hmotnost1.29
Šířka1.5
Číslo díluwall clock 028
Modelkawall clock 028

7. Plumeet

#ad

Plumeet Nástěnné hodiny klasické 25 cm tiché retro nástěnné hodiny bez tikání do obývacího pokoje – ložnice – provoz na baterie černé

#ad
Plumeet #ad - Tichá vteřinová ručička zajišťuje příjemný noční klid a klidné pracovní prostředí. Klasický evropský design – tyto nástěnné hodiny mají klasický vzhled a jsou ideálním retro ornamentem, který kombinuje funkčnost a dekorativnost.

Snadná instalace – nástěnné hodiny se dodávají s velmi jednoduchou montážní sadou, pomocí které můžete hodiny během sekundy bezpečně připevnit na stěnu. As zobrazený na ciferníku je snadno čitelný a design je elegantní a krásný. Ideální dekorace do obývacího pokoje a kanceláře, je to také nejlepší dárek pro vaši rodinu nebo přátele. Výhody plumeet – vintage vzhled a ciferník 25 cm; tichý hodinový strojek bez tikání; velké arabské číslice pro snadné čtení.

Nástěnné hodiny jsou napájeny 1 * baterií AA není součástí dodávky. Tyto nástěnné hodiny na vás určitě zapůsobí. Bezproblémová záruka – pokud z nějakého důvodu nebudete s těmito nástěnnými hodinami spokojeni, kontaktujte nás prosím do 90 dnů, abychom vám vrátili peníze v plné výši nebo náhradu. Vynikající hodinový strojek – pro tyto nástěnné hodiny jsme zvolili spolehlivý hodinový strojek, abychom zajistili přesný čas.
ZnačkaPlumeet #ad
VýrobceVoolanDirect EU #ad
Výška12.99
Délka12.99
Hmotnost0.77
Šířka1.5
Číslo díluVLEU-8043-BL10
ModelkaVLEU-8043-BL10

8. Plumeet

#ad

Velký ukazatel 3D čísla, ložnici, Plumeet 33 cm velké nástěnné hodiny, moderní styl, ticho tiché quartzové dekorativní hodiny, kancelář, dobré pro obývací pokoj, obývací pokoj, provoz na baterie

#ad
Plumeet #ad - Ideální pro použití v obývacím pokoji, třídě, velké číslice přes černý ciferník vyklenuté, ložnici, kuchyni a kanceláři, dílně. Plumeet 33 cm výhoda tichých nástěnných hodin – super tiché a netýkající, dobře viditelné na dlouhé vzdálenosti.

Záruka plné spokojenosti – pokud z nějakého důvodu nebudete s těmito hodinkami spokojeni, kontaktujte nás do 30 dnů pro vrácení peněz v plné výši nebo výměnu. Nápadný displej – velký a jasný 3d intuitivní numerický displej, tracker každou hodinu a minutu usnadňuje vidění z každého rohu vašeho pokoje, vhodné pro starší nebo rozmazané vidění. Snadná instalace – součástí balení je velmi jednoduchá instalační sada, jednoduše položte malý hřebík přes plastový háček a během několika sekund ho zavěste na zeď; žádný nepořádný prach ze suchých desek nebo omítky na podlaze.

Velmi tichý – přesné pohyby křemíku zaručují přesný čas, tichá vteřinová ručička zajišťuje dobré spaní a pracovní prostředí. Existuje také 90denní záruka kvality proti vadným dílům.
ZnačkaPlumeet #ad
VýrobceVoolanDirect EU #ad
Výška13
Délka1.6
Hmotnost1.1
Šířka1.5
Číslo díluVLEU-8016-BL
ModelkaVLEU-8016-BL

9. Plumeet

#ad

Tiché nástěnné hodiny s moderním a krásným designem do obývacího pokoje, provoz na baterie černé, velké kuchyňské nástěnné hodiny, Plumeet 30 cm Anti-Ticken

#ad
Plumeet #ad - Tichý, přehledný displej a pohodlné odečítání času s velkými, přesný a velmi estetický, velmi silnými čísly uvnitř. Plná záruka spokojenosti -- pokud z nějakého důvodu nebudete s těmito hodinkami spokojeni, kontaktujte nás do 30 dnů a obdržíte plnou náhradu nebo náhradu.

Na baterie a energeticky úsporný quartzový strojek potřebuje 1 baterii aa není součástí dodávky. Na vadné díly existuje také 90denní záruka kvality. Plumeet výhody nástěnných hodin: aktualizovaný quartzový strojek, super tichý a bez tikání, štíhlé a krásné číslice, snadno vidět a odečíst, velká 3D čísla/ nejen tisk papíru, kulatý rám s průměrem 12 palců.

Dobrou baterii lze používat déle než jeden rok, šetří energii. Upozornění: pro usnadnění montáže je třeba nejprve nasadit plusovou stranu baterie. Snadná montáž – včetně velmi jednoduché montážní sady, jednoduše zasunete malý hřebík do plastového háčku a během několika sekund bezpečně zavěsíte na stěnu, žádný špinavý prach nebo sádra na podlaze.
ZnačkaPlumeet #ad
VýrobceVoolanDirect EU #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost0.63
Šířka1.5
Číslo díluVLEU-8032-WH
ModelkaVLEU-8032-WH

10. VIKMARI

#ad

VIKMARI Glass wanduhr Silent-Non Ticking Wand Clocks- qualität Quarz-batteriebetriebene runde 12 Inch dunkelgrün

#ad
VIKMARI #ad - Angetrieben durch eine 1. 5aa batterie nicht im lieferumfang enthalten, bitte normale kohle-batterie verwenden. Leicht zu lesen: leichte und einfaches design, glasfrontabdeckung, das alles macht unsere wanduhr schön, groß 12 zoll zifferblatt mit klaren großen zahlen, stilvoll und leicht zu lesen.

Clever design: premium glasabdeckung zu gewährleisten schutz vor staub und schmutz. Plus-seite der batterie soll zuerst eingesetzt werden. Beste dekoration: einzigartige wanduhr ist beste dekoration zu büro. Silent non-ticking wandborduhr: stille nicht-ticken mechanismus mit bewegung fegt, in der stille zur ruhe. Stabiler kunststoffrahmen macht es leicht und einfach zu hang.

Large nagel slot bietet einfach no-fuss und schnelle installation. Präzises quarzbewegungen garantieren, ermöglicht es ihnen, um genaue zeit. Große wanduhr zu hause sieht schöner zu machen. Darüber hinaus dienen auch vikmari stille wanduhr wie küche, wohnzimmer, bad, schlafzimmer wanddekors. Easy to hang: back slot-design bietet eine einfache installation, 1 nicht-spur haken enthalten.
ZnačkaVIKMARI #ad
VýrobceVIKMARI #ad
Výška0.12
Délka11.81
Hmotnost1.8
Šířka11.81
Číslo dílu1910250001
Modelka1910250001