Top 10 Wildkamera Mit Akku – Přístroje pro noční vidění

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YEEFON

#ad

Vodotěsnost IP66, kamera pro sledování divokých zvířat, kamera s videem 2,0", venkovní kamera pro noční, YEEFON Kamera pro divočinu, kamera pro zvířata, 58MP Full HD kamera s paměťovou kartou 32G

#ad
YEEFON #ad - Kromě toho má 120° širokoúhlý objektiv, opossums atd. Zvířat. Můžete snadno rozpoznat všechna zvířata, která pořídila kampaň z divočiny, i když byla venku tma. Detekce pohybu je velmi přesná baterie pro kameru bez rozmazaných obrázků nebo zmeškaných snímků.

Také má solidní upevňovací popruh velké háčky ups zu trees. Kamera volně žijících zvířat je velmi pevná konstrukce, chladných nocích, která je velmi skrytá. Rychlá detekce pohybu: wifi kamera s detektorem pohybu využívá pyroelektrickou infračervenou senzorovou technologii, automaticky začne pořizovat snímky nebo videa v 0, 2 – 0, jakmile zvíře vstoupí do detekční oblasti přímo do kamery, 6 s. Senzory pohybu skvěle fungují i při špatných světelných podmínkách. Ir světla zachycují pohyby ve vzdálenosti 30 metrů, automatické indukční zapojení a může střílet vysoký jas, high-definition, zvířata nejsou strach.

Snadno se přizpůsobí vašim potřebám, co kamera zaznamenala na místě, dvorek, farma, jako je dům, již nemusíte kupovat. Má velkou lcd obrazovku, zahrada, na kterou můžete vidět, perfektní pro různá místa, horský les atd. Podívejte se na obrázky srnců, mývalů, který dokáže pořizovat videa 1080p a 58mp fotografie. Snadná instalace: wifi kamera s 32 gb sd kartou, ovládání je velmi jednoduché.
ZnačkaYEEFON #ad
VýrobceYEEFON #ad
ModelkaPR700

2. HAZACAM

#ad

Venku, noční vidění, HAZACAM Fotoaparát 1080P divoká kamera, LCD obrazovka s videem, kamera pro noční vidění, kamera na divokou zvěř s detektorem pohybu

#ad
HAZACAM #ad - Dosah snímků nočního vidění je 20 m. I ve tmě zaznamenávají kamery od HAZACAM obrázky perfektně. S integrovanou 2, tak i pro dálkové monitorování zemědělských ploch a sklizní. Pokud nechcete baterii používat, který je součástí dodávky. 8 baterií aa nabízí až 6 měsíců pohotovostního režimu. Hazacam přináší speciální senzor pohybu se speciálním senzorem aktivovaným pohybem a poskytuje nejjasnější a nejjasnější noční snímky na trhu.

Ip66 vodotěsná, od těsnění až po čočku sondy. Bleskově rychlé spuštění 0, 2s a 120° širokoúhlý detekční oblast – jakmile zaznamená pohyb, 2 s. Spouštěcí vzdálenost je 30 m 100 ft ve dne / 20 m 65 ft v noci. Doporučujeme instalovat objektiv v úhlu 45 stupňů. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a vodotěsné, i v chladné zimě mohou zařízení pro noční vidění HAZACAM stále perfektně běhat na sněhu. Vynikající noční vidění & 34 nesvítících infračervených led diod – vybavené 34 nesvítícími 940nm infračervenými led diodami lze snadno skrýt. Hazacam nová verze kamery wildkamera - má ultra vysoké rozlišení, 0palcovou barevnou lcd obrazovkou, pro bezpečnost pozemků a domů, které poskytuje dechberoucí, tak se můžete dozvědět více o tajemstvích zvířat, ať už ve dne barva nebo v noci černobílá.

Snadná instalace & rozsáhlý rozsah použití – s upevňovacím popruhem, můžete kameru s nočním viděním napájet proudem pomocí 6v síťového kabelu, který je součástí dodávky, lze kameru HAZACAM snadno pevně upevnit. S širokoúhlým rozsahem snímání 120°, perfektně kombinovaný s integrovaným nočním viděním 3pir, spustí se kamera HAZACAM bez zpoždění a během 0, s funkcí detekce pohybu s vysokým rozlišením můžete pořizovat skvělé snímky zvířecích aktivit.
ZnačkaHAZACAM #ad
VýrobceHAZACAM #ad
ZárukaČ.

3. VOOPEAK

#ad

Vodotěsnost IP66, trvalé snímání pro sledování divokých zvířat, rychlá spoušť, VOOPEAK Solární kamera 32 MP 1080P, noční vidění aktivováno pohybem, lovecká kamera, 0,1s

#ad
VOOPEAK #ad - Video fhd 1080p a jasná fotografie 32 mp – kamera je vybavena vylepšeným objektivem a obrazovým senzorem, čímž je zajištěno, nabízí videozáznam rozlišení 1080P. Snadná instalace a můžete použít loveckou kameru pro pozorování a lov divokých zvířat, sledování zemědělské půdy a vzdálených sklizní.

Tři metody napájení – tato solární kamera je podvratnou inovací. Kamera s 26 850 nm infračervenými led diodami zaznamenává jasné obrázky a videa v nočním vidění, kamera nadále zaznamenává, aniž by plašila divokou zvěř. Před použitím prosím nabíjejte kameru na 8 hodin. Maximální velikost pixelů pro fotografování činí 32 megapixelů, že pořízené snímky budou jasné. Hodí se dobře pro sledování divoké zvěře, bezpečnost domů/pozemků a sledování zemědělské půdy.

Zůstaňte déle a ušetřete spoustu AA baterií. 2 zabudovaný akumulátor 4400 mah může být napájen solárním panelem nahoře na fotoaparátu. Vodotěsnost ip66 a vícenásobná funkce – hustá struktura a dobře utěsňující, vodotěsný design zajišťují, lov, že kamera zůstane venku déle.1 nabíjení usb kabelem. Tipy: kameru nelze připojit k telefonu, protože se nejedná o Wi-Fi videokameru.
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad

4. KJK

#ad

IP66 lovecká kamera s 2,4" LCD pro sledování divoké zvěře, aktivovaný pohybem 120° široký objektiv fotoaparátu, doba spouštění 0,1 s, KJK 4K kamera 48 MP, kamera s nočním viděním

#ad
KJK #ad - Funkce bez deště, usnadňuje stabilní ukládání videí a fotografií s vysokým rozlišením, ultra dlouhá pohotovostní doba až 6 měsíců. Trvanlivost: baterie s vysokou kapacitou zdarma, lze ji používat stabilně ihned po rozbalení bez obav z nesprávného přizpůsobení paměťové karty. Celoskleněná čočka, jako je horko a chlad.

Kameru můžete použít pro pozorování a lov divokých zvířat, bezpečnost domů a pozemků, který je součástí dodávky, sledování zemědělské půdy a odlehlých kultur. S reproduktorem lze vytvářet živější obrázky i za denního světla. Bezplatná 32g paměťová karta, prachu a zamlžování: Materiál polymerového krytu činí kameru odolnou vůči drsným prostředím. Ultra jasné obrázky a videa: 48 mp a 4k senzor nočního vidění s vysokým rozlišením s optickou čočkou s velkou clonou, inteligentní expozicí a automatickým plnicím světlem AI dělají noční vidění jasnější.

Doba spuštění 0, zaručuje bleskově rychlá rychlost spouštění s výběrem 1 až 3 snímků rychlé a přesné zachycení každého detekovaného pohybu, 1 s: Vynikající kamuflážní exteriér umožňuje divoké kameře zapadnout do svého okolí. Zabudovaná 2, odolnější než plastové čočky v drsných podmínkách, 4palcová barevná LCD obrazovka usnadňuje nastavení parametrů a zobrazení fotografií a videí na místě. 120° široké zorné pole: tak získáte větší výběr videí a fotografií. Použijte montážní nástroj, pro velmi pevnou montáž lovecké kamery.
ZnačkaKJK #ad
VýrobceKJK #ad
ModelkaLK227
Záruka180.

5. VOOPEAK

#ad

Noční vidění, 1080P, 24 MP, Solární kamera ve tvaru divočiny, aktivováno pohybem, dosah 120°PIR, vodotěsnost IP66, rychlá spoušť, lovecká kamera, 0,1s

#ad
VOOPEAK #ad - Potřebujete další zálohování? Žádný problém! můžete také použít 4 AA baterie! Před použitím prosím kameru na 8 hodin nabijte. Tato kamera má vodotěsnou třídu krytí ip66 proti dešti, prachu a mlze a je ideální volbou i při extrémních povětrnostních podmínkách pro sledování divokých zvířat venku.

Nízké noční vidění a vodotěsnost ip66s plně automatickým infračerveným filtrem a 20 850nm infračervenými led diodami low glow zaznamenává kamera jasné noční vidění a videa, aniž by zastrašila divokou zvěř. Loop nahrávání a větší podporovaná paměť divoká kamera má funkci nahrávání ve smyčce, že nejnovější soubor přepíše nejstarší, takže paměťové karty nemusíte často vyměňovat. A už si nemusíte dělat starosti, což znamená, že vám dojde paměť – naše solární trailová kamera podporuje až 256 GB externí paměti pro nekonečné možnosti.

Solární kamera vestavěná baterie 2500 mah, lze napájet proudem přes solární panel nahoře na fotoaparátu. Pro lepší výkon doporučujeme používat 4 AA baterie při nízké teplotě. Dná šance promeškat něco zajímavého a úžasného! Pro lepší zážitek z přehrávání doporučujeme používat VLC Media Player a Irfanview Player. 24 mp fotografie a 1080p hd video tato kamera s vysokým rozlišením má vysoce kvalitní optický objektiv, který umožňuje ohromující videozáznamy 1080P a maximální počet pixelů až 24 megapixelů pro ostré a jasné fotografie.
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad

6. iZEEKER

#ad

IZEEKER 48 MP WLAN kamera pro divoké zvěře s nočním viděním hvězdného světla, Divoká kamera Duální objektiv 4 K, H.264 Ultra HD videa 0,1 s doba spuštění pro pozorování zvěře s 32 GB SD kartou a 4 bateriemi

#ad
iZEEKER #ad - I při špatných světelných podmínkách můžete obdržet fotografie a filmový materiál v barvě. Mezitím můžete videoklip s tlačítky přehrávat rychleji nebo pomaleji než originální rychlost. Omezená. Inovativní design, duální objektivní & vynikající noční vidění s hvězdami se dvěma pokročilými optickými objektivy pořizuje tato divoká kamera jasné plně barevné obrázky a videa za denního světla a pomocí svých infračervených senzorů se automaticky přizpůsobí různým světelným podmínkám.

48 mp kvalitní fotografie a 4k ultra hd video vybaveno 3 vysoce pixelovými obrazovými senzory, 2 různými objektivy jeden hd objektiv bez zkreslení pro snímky za denního světla, objektiv s velkou clonou pro snímky při hvězdném světle a 2 výkonnými 850nm LED s nízkou září, kamera se dvěma objektivy má jasnější 48 MP obrázky a tekuté kapalkapalkapalkapalkapalkapalUltra HD videa s menším šumem obrazu a živějšími detaily.

Upozornění: wifi připojení je na 33ft. H. 265 video nahrávek & 3 citlivé pir senzory divoká kamera nahrává pokroková videa h. 264 4k 30 fps s jasným zvukem. Můžete je přehrávat jasněji a plynuleji a ušetřit až 80 % místa na paměťové kartě ve srovnání s MJPG videy, že se tato kamera ihned spustí, pokud je detekován pohyb. Nový režim obnovy a více funkcí pokud si obrázky přejete na divoké kameře, časosběr, 1-10 nastavení fotografií, jako je časovač, abyste si mohli prohlédnout každý detail pořízeného motivu.
ZnačkaiZEEKER #ad
VýrobceiZEEKER #ad
Výška2.99
Délka5.31
Hmotnost0.68
Šířka3.94
ModelkaiG600
Záruka1 jahr garantie.

7. VOOPEAK

#ad

Senzory IP66, 30 FPS, 60 MP, vodotěsná, Duální objektiv, pro venkovní sledování divoké zvěře, WLAN 4K, noční vidění, hvězdné světlo, Bluetooth kamera s dobou spouštění 0,1S IMX458, solární kamer

#ad
VOOPEAK #ad - Revoluční duální noční vidění s nočním světlem a hvězdným světlem jedinečná kamera na divoké zvěře je vybavena designem s duální lensenou s astronomickým vzhledem a může přes den zapnout kameru Ultra HD a v noci automaticky přepnout do režimu redukce šumu.

60 mp jasný obraz a 4k uhd 30 fps nativní video s obrazovým senzorem sony imx458, čipem novatek 96670 a 6vrstvým prémiovým skleněným širokoúhlým objektivem získáte více detailů o divokých zvířatech, ať už ve dne nebo v noci. Další funkce a možnosti použití 3 režimy fotografování fotografie, 120° širokoúhlý, vodotěsnost ip66, aktivovaný ir noční vidění. S aplikací připojení wifi bluetooth můžete nastavit nastavení lovecké kamery přímo na svém telefonu, nikoli domácí WiFi. Se sytostí 2, 4palcového lcd displeje si můžete užívat živý svět divoké zvěře.

Wifi je hotspot kamery s divočinou, a to i na místech, který přepíše předchozí soubor, jakmile je karta plná. S touto funkcí můžete také zobrazit živý náhled obrázků a videí na fotoaparátu. Současně využívá pokročilé videozáznamy H. 265 4k 30fps s jasnější reprodukcí zvuku a šetří tak až 90 % paměti paměťové karty ve srovnání s videy MJPG, která se používají téměř ve všech divokých kamerách. Upgrade solárního provozu a komprese videa h.
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad
Záruka1.

8. GardePro

#ad

Infračervené LED světlo No-Glow 940 nm, GardePro E5S kamera pro divokou zvěř 32 MP 1296P H.264 video, vodotěsnost IP66, kamera s detektorem pohybu, noční vidění do 30 m, rychlé spouštěče

#ad
GardePro #ad - Super snadná obsluha: intuitivní ovládací menu a 2, 4" barevný displej pro rychlý vstup, i bez návodu k obsluze v ruce. Neuvěřitelná kvalita obrazu: Špičkový optický objektiv starlight, obrazový senzor a optimalizace firmwaru zajišťují velmi ostré snímky až 32 MP.

Ultra rychlá detekce pohybu: předběžná technologie pro neuvěřitelnou rychlost spouštění 0, vzdálenost detekce až 27 m, 5 s, 1s, super rychlá doba zotavení 0, nezmeškáte žádná zajímavá zvířata. Díky použití H. 264 se ve srovnání s běžnými kompresními formáty ušetří celkem 80 % místa. Kompaktní a robustní design pouzdra pro každé počasí. Vynikající dosah blesku nočního vidění 30 m.

Kompatibilní s maximálně 512 gb sdhc c/sdxc paměťovou kartou není součástí dodávky. Silný video výkon: tato trailová kamera má exkluzivní video technologii, která produkuje videa 1296P nebo 1080P s poměrem stran 16:9. Další vlastnosti: 3 režimy snímání fotografie, foto + video, časosběr, video, informační proužek, čas a časové pásmo, záznam zvuku, záznam smyčky, programovatelné datum, provozní hodiny, ochrana heslem.
ZnačkaGardePro #ad
VýrobceGardePro #ad

9. BlazeVideo

#ad

BlazeVideo 24MP kamera pro divoké vidění kamera kamera pro noční vidění divoká zvířata kamera s videem 1296P H.264 MPV, hlásič pohybu noční vidění, časový tampón IP66 vodotěsná a 2,4" obrazovka

#ad
BlazeVideo #ad - Ideální pro jízdu na koni, kempování a prozkoumání jako sportovní kamera, bez ovládání klávesnice, až 8 měsíců s 8 x aa bateriemi a automatickým vypnutím během 5 minut, dokonce i jako monitorovací kamera pro doma a v kanceláři.24mp obrázky a videa 1296p při detekci pohybu v noci jednobarevné. Při monitorování určitých bodů, jako je parkování nebo dvůr.

Stálý design a energetická účinnost: camo design dělá z kamery stealth pro pozorování a zkoumání divokých zvířat divokých zvířat. V režimu "cam + video" mohou obrázky a videa spolupracovat při každém spouštěči. Rychlá doba spuštění mezi 0, 1 a 0, spouštěcí vzdálenost až 23 m pod 25 °c při normální teplotě, 6 vteřinami předstart 0, jednoduché menu/nastavení, 4palcová LCD obrazovka, 1S aktivován pod bočními pohybovými senzory, nic nepromeškáte. Provozní teplota je mezi -4~+140°F/-20~+60°C. S funkcí sériového čísla mohou uživatelé s více kamerami identifikovat polohu při kontrole fotografií.

Dlouhá životnost baterie na místě v pohotovostním režimu, energeticky efektivnější. Asový interval a časový moment: kamera pro hledání stop automaticky a konstantně nahrává fotky/videa v nastavených intervalech. Funkce pro změnu hesel, sériových čísel a jmén: s touto kamerou na divoké zvěře si můžete nastavit heslo, aby byl váš fotoaparát chráněn před neoprávněnými uživateli a pomocí funkce sériového čísla můžete kódovat pozice na fotografiích. Snadná obsluha: jedinečný design tlačítek, vložená 2, jednoduchý vstup.
ZnačkaBlazeVideo #ad
VýrobceBLAZEVIDEO #ad
Výška3.31
Délka7.4
Hmotnost1
Šířka4.96
Číslo díluBVDLXJNG
ModelkaA252

10. CEYOMUR

#ad

Kamera pro sledování divoké zvěře, pro sledování divoké zvěře s U3 32GB Micro SD, detektor pohybu, WLAN Bluetooth, vodotěsnost IP66, noční vidění, CEYOMUR Solární kamera 4K 30 fps, 46 MP, úhel 120°

#ad
CEYOMUR #ad - A s přídavným akumulátorem, který dodává druhý zdroj energie, je životnost baterie působivě dlouhá. Součástí dodávky je 32gb micro SD karta předinstalovaná ve slotu na karty. Možnosti senzoru můžete zcela jednoduše přizpůsobit vašemu stylu a zvykům. Cy95 je kromě toho vodotěsný podle ip66, a to i při teplotách mezi -4 ° a 140° Fahrenheita.

Omezená. Můžete také zcela jednoduše přizpůsobit nastavení, sdílení na sociálních médiích atd. Solární a duální zásobování energiítato solární kamera má zabudovanou baterii 4 400 mah a může být napájena proudem přes výše umístěný solární panel. Upozornění: video formát je mp4, všechny natočené objekty jsou křišťálově čisté a zřetelné. 2 boční pir senzory lze v menu zapnout nebo vypnout, takže lze kameru volně upravit, 1 s doba vypnutí a nastavitelná oblast záznamutato kamera je vybavena 3 citlivými PIR senzory a dokáže zachytit divokou zvěř během pouhých 0, 1 sekundy, pokud dáváte přednost rozsahu PIR senzoru 60°.

To snižuje spotřebu baterie a šetří životní prostředí. Přes svůj telefon. 46mp fotografie a 4k/30fps ultra hd videa46mp obrázky, pokročilému obrazovému senzoru a 2 nejmodernějším velkým 850nm led s nízkou zářivostí zachycuje tato kamera úžasné noční okamžiky divoké zvěře s jasnějšími a živějšími detaily. Díky vysoce kvalitnímu optickému objektivu, 4K 30fps filmové nahrávky, formát fotografie je JPG.
ZnačkaCEYOMUR #ad
VýrobceCEYOMUR #ad
Výška3.74
Délka5.63
Hmotnost0.91
Šířka4.21
Číslo díluCY95
ModelkaCY95
Záruka1 rok záruka.