Top 9 E Dreirad Für Erwachsene Elektro 25 Kmh – Elektrická kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fafrees

#ad

Elektrické kolo pánské 180 kg, skládací kolo elektrokolo hydraulické kotoučové brzdy, elektrokolo pro dospělé, Fafrees F20 Mate oficiální nákladní kolo 20 palců, fatbike elektrické tříkolka jízdní

#ad
Fafrees #ad - Díky odnímatelnému designu si můžete baterii jednoduše vzít domů k nabíjení nebo uložení. Barevný lcd displej: lcd displej s vysokým rozlišením nabízí celou řadu funkcí s jednoduchým ovládáním a 5 přednastavenými rychlostními stupni. Na velké obrazovce se zobrazují různá data, stav kilometrů a rychlost.

Bezpečnostní světla: integrovaná brzdová světla vpředu a vzadu zlepšují viditelnost a bezpečnost v noci. Skládací rám krok za krokem: složit, nízký rám step-thru usnadňuje nastupování a sestupování na sedlo pro lidi se všemi schopnostmi. Spojený diferenciál specifický pro lithiovou baterii umožňuje oběma zadním kolům otáčet se nezávisle na sobě, čímž se zabrání sklouznutí a opotřebení při zrychlení, jízdě v zatáčkách a zastavení. Rozdělte hmotnost v rámci směrnic: maximální hmotnost řidiče samotná 150 kg, maximální hmotnost předního koše 20 kg, maximální hmotnost zadního koše 45 kg.

Máme také dílnu na kola ve Stuttgartu v Německu. Hydraulické parkovací brzdy: přední a zadní hydraulické brzdy se dvěma 180 mm velkými a 2, který zajistí, 3 mm silnými brzdovými destičkami nově definují přesnost a reakci a zajišťují bezpečnou a spolehlivou jízdu. Má režim chůze a funkci regulace rychlosti, jako je rychlost, baterie, kterou v případě potřeby podpoříte. Ať už cestujete ve městě, vyrazit, vzít kamkoli s sebou – náš kultovní, děláte pochůzky nebo poznáváte přírodu, náš tříkolka lze bez problémů uložit a vzít s sebou. Co obdržíte: profesionální zákaznický servis.
ZnačkaFafrees #ad
VýrobceFafrees #ad
Výška45.67
Délka68.5
Hmotnost88.18
Šířka29.13
ModelkaFafrees F20 Mate

2. Scout

#ad

12,8Ah, SCOUT Elektrisches Dreirad, 250W, 6-Gang, elektrisches Dreirad, 24 Zoll Räder, Klapprahmen, klappbares elektrisches Dreirad schwarz

#ad
Scout #ad - Cruise / walk function 3 MPH / 6 KMH. Lcd-bildschirm, verfolgt Geschwindigkeit, Entfernung und Batteriestand. Stromquelle: lithium-ionen-akku mit 12, 8 Ah mit LG 3200 Zellen. 25 km/h. Wattleistung: 250, 0 Watt. 250 w frontnabe scout-motor straßenzulassung, keine Notwendigkeit für Versicherung, Steuern oder Führerschein. Spannung: 36, 0 Volt. Lithium-ionen-akku mit 12, 8 ah mit lG 3200-Zellen, abnehmbar für einfaches Aufladen im Innenbereich. 60 km mit Hilfe.
ZnačkaScout #ad
VýrobceScout #ad
Hmotnost63.93
ModelkaE-SCOUT24

3. Fafrees

#ad

Fafrees F20 Mate oficiální elektrické tříkolky, tříkolka, elektrokolo, dámská tříkolka pro dospělé, elektrokolo, hydraulické kotoučové brzdy, elektrokolo, horské kolo 180 kg

#ad
Fafrees #ad - Celkové užitečné zatížení nesmí překročit 180 kg. Pokud s námi můžete spolupracovat, můžete se na nás obrátit, můžeme do 2 pracovních dnů nabídnout efektivní řešení. Odolný design: robustní konstrukce s dlouhou životností s volitelným předním košem a rozšířeným zadním košem pro těžké náklady.

Na velké obrazovce se zobrazují různá data, jako je rychlost, stav kilometrů a rychlost. Dvojité odpružení: trubka zadního tlumiče a přední odpružení harmonicky spolupracují na tlumení nárazů, vibrací a otřesů a snížení zátěže těla. Má režim chůze a funkci regulace rychlosti, baterie, kterou v případě potřeby podpoříte. Obě páčky parkovací brzdy jsou vaším věrným společníkem, který zajistí, že tříkolka zůstane pevně na svém místě. Bezpečnostní světla: integrovaná brzdová světla vpředu a vzadu zlepšují viditelnost a bezpečnost v noci.

Hydraulické parkovací brzdy: přední a zadní hydraulické brzdy se dvěma 180 mm velkými a 2, 3 mm silnými brzdovými destičkami nově definují přesnost a reakci a zajišťují bezpečnou a spolehlivou jízdu. Ať už cestujete ve městě, vzít kamkoli s sebou – náš kultovní, vyrazit, náš tříkolka lze bez problémů uložit a vzít s sebou. Co obdržíte: profesionální zákaznický servis. Díky odnímatelnému designu si můžete baterii jednoduše vzít domů k nabíjení nebo uložení. Na obou zadních blatnících jsou umístěny odrazky, které zajišťují dodatečnou bezpečnost.
ZnačkaFafrees #ad
VýrobceFafrees #ad
Výška45.67
Délka68.5
Hmotnost88.18
Šířka29.13
ModelkaFafrees F20 Mate

4. TopMate

#ad

Lehká váha s funkcí zpětného chodu a klíčovým spínačem, TopMate ES32 Elektrická koloběžka pro dospělé, 10palcová tříkolka pro kyvadlový provoz a cestování, 3 kola, skládací se sedadlem, mobilita

#ad
TopMate #ad - Klíčový spínač a baterie s dlouhou životností elektrický skútr topmate es32 má klíčový spínač, 64 mil, pomocí kterého můžete baterii fyzicky vypnout. Doporučení jakmile je pneumatika větší, při otáčení prosím snižte rychlost. Snadné nošení a led zobrazení elektrická tříkolka má skládací design a váží pouhých 15, 68 kg, zavazadlového prostoru malého auta atd.

Zabudovaná lithiová baterie 18650, výkon činí 270 wh, 53–18, doba nabíjení 3–4 hodiny, která prošla certifikací UN38.3, životnost baterie 25–30 km 15, je tou nejlepší volbou pro krátké jízdy. Vylepšené pneumatiky a zadní náprava 50 cm vylepšená velikost pneumatik elektrického skútru s 3 koly je 10 palců, čímž se zlepšuje schopnost průchodu silnice a vzdálenost mezi sedadlem a podlahou byla zvětšena, takže lze rozšířit prostor pro nohy.

Snadno ovladatelná a nastavitelná třístupňová rychlost první rychlost až 3 mil/h; druhá rychlost až 7 mil/h; třetí rychlost až 15 mil/h. Doporučuje se používat tuto elektrickou koloběžku osobám mladším 60 let. Přečtěte si pečlivě parametry skútru v popisu produktu a podívejte se na Váš fyzický stav, bude těžiště vyšší, velikost a hmotnostní údaje pro nákup. Nabízí stabilnější zážitek z jízdy. Jízda na elektrickém skútru vyžaduje základní schopnosti rovnováhy.
ZnačkaTopMate #ad
VýrobceTopMate #ad
Záruka1 rok

5. VELECO

#ad

VELECO 3 kola elektromobil tříkolka elektrický skútr pro seniory elektrický invalidní vozík 12 km/h 900 W

#ad
VELECO #ad - Zt15 má systém ochrany proti krádeži s poplašným systémem a zámkem volantu, uzamykatelný úložný prostor, široká plocha k sezení, který chrání vaše vozidlo před neoprávněným přístupem a krádeží. To zajišťuje snadnou údržbu a rychlé odstranění problémů, aby se zachovala vaše mobilita.

Dostupnost vhodných náhradních dílů: při údržbě a opravách si nemusíte dělat starosti, protože všechny potřebné náhradní díly jsou k dostání přímo u výrobce. Stabilita a bezpečnost: zt15 nabízí díky svým 3 kolečkům vyšší stabilitu ve srovnání s dvoukolovými vozidly. Tento model je schválen jako lékařské vozidlo. Velký úložný prostor, ochrana proti krádeži a lékařské schválení: zt15 nabízí praktické funkce jako velkorysý, praktický koš na nákupy.

Zpátečka umožňuje jednodušší manévrování, což je obzvláště užitečné při parkování vašeho ZT15 nebo projíždění úzkých oblastí. Navíc jsou k dispozici malá stabilizační kolečka, která zajišťují dodatečnou bezpečnost a stabilitu zejména na nerovném terénu nebo stoupání. Iroká sedací plocha maximalizuje komfort. To významně přispívá k bezpečnosti. Zdravotnické vozidlo: zt15 je zdravotnický výrobek, který je vybaven 2 rychlostními stupni.
ZnačkaVELECO #ad
VýrobceTMEC #ad
Výška42.52
Délka62.99
Hmotnost229.28
Šířka27.17
Číslo díluZT15E
ModelkaTMEC508

6. urbetter

#ad

Elektrická koloběžka 12" pneumatiky, M5 Pro, Elektrická koloběžka pro dospělé E Scooter 48 V 11 Ah elektrická koloběžka s LED světlem

#ad
urbetter #ad - Skládací elektrický skútr s 12palcovými pneumatikami, pneumatiky mají vysokou elasticitu a odolnost proti opotřebení a také dobrý výkon adheze a odvod tepla, žádná bezpečnostní rizika. Dvě brzdové konstrukce usnadňují ochranu vaší bezpečnosti a zamezení nehodám.

Systém osvětlení – skládací elektrický skútr je vybaven led světly pro přední osvětlení s vysokým jasem + připomínkou houkačky + zadní světlo s výstražným světlem, které v noci bezpečně bliká a jízda v noci je bezpečnější. Sklopná řídítka se snadno přenáší. Supermotor pro s5 pro e scooter pro dospělé, elektrokoloběžka nabízí silný a stabilní výkon, 3 rychlostní režimy, 12 stupňů lezení.

Skútr je vyroben z vysoce kvalitního materiálu hliníkové slitiny, je ultralehký a má dlouhou životnost a váží 25 kilogramů. Dvojité brzdy pro terénní motocykly – kotoučové brzdy vpředu a vzadu. Maximální nosnost činí 120 kg. Elektrický skútr na dlouhé vzdálenosti: s lithiovou baterií 48 ampérů může životnost baterie dosáhnout 40 km.
Značkaurbetter #ad
VýrobceYongkang Kede Intelligent Technology Co.,Ltd. #ad
Výška21.65
Délka24.41
Hmotnost55.12
Šířka46.06

7. VELECO

#ad

VELECO Seniorenmobil 4kolový elektrický skútr 1000 W FASTER červený

#ad
VELECO #ad - Bezpečnost – 4 kola zajišťují dodatečnou stabilitu; brzdy a osvětlení zajišťují potřebnou bezpečnost. Elektrický skútr faster se čtyřmi koly je nejstabilnějším vozidlem ve své třídě. Bohaté vybavení – větrané kotoučové brzdy, led pouliční osvětlení, usb nabíječka, zrcátko, pohodlně nastavitelné sedadlo s loketními opěrkami, držák lahví. Dosah až 55 km! motor – 1000 W.
ZnačkaVELECO #ad
VýrobceElectroride #ad
Výška49.21
Délka62.99
Hmotnost277.78
Šířka27.56
Číslo díluFaster
ModelkaCL-30ZR-60

8. DERUIZ

#ad

DERUIZ 28" model Quartz E-Bike s velkou baterií 644 Wh RH 45 cm BAFANG zadní motor trekking/City Pedelec pro dámy a pány maximálně 150 km elektrické kolo

#ad
DERUIZ #ad - Plné nabití trvá pouze hodin. Před jízdou prosím zkontrolujte šrouby. Elektrokola jsou odesílána z našeho skladu v německu a do příjezdu potřebují cca dní. Bafang celosvětově vedoucí značka zadních motorů.

Tato li-ion baterie vystačí až na túru na úroveň. Naše velká baterie může být vyjmuta pro nabíjení. Naše servisní střediska najdete na našich oficiálních webových stránkách. Musíte ho pouze sestavit podle návodu. Pneumatiky 28"x2. 0, mechanické brzdy, 8 rychlostí. Elektrokola deruiz jsou dodávána se zárukou. Elektrokolo je vybaveno záďovým motorem bafang, který nabízí točivý moment od.

Elektrokolo, má maximální nosnost a je vhodný pro jezdce mezi výškou těla. I po uplynutí dvou let vám budeme i nadále nabízet všechny díly jízdních kol. Během této doby vám poskytneme náhradní díly zdarma a v našich autorizovaných dílnách. Elektrokola jsou z % předmontovaná.
ZnačkaDERUIZ #ad
VýrobceDERUIZ #ad
Výška184.45
Délka288.31
Hmotnost60.63
Šířka102.36
Číslo díluDERUIZ QUARTZ
Záruka2 roky

9. ProTour

#ad

Baterie 10,4 Ah, ProTour Elektrokolo pro dámy pány, 28 palců, 7rychlostní přehazovačka Shimano, 25 km/h, 250 W přední motor, elektrické jízdní kolo do města RC820, s nosičem zavazadel, nízký nástup,

#ad
ProTour #ad - Vyměnit. Vhodné pro město elektrokolo protour má velmi lehký hliníkový rám a čistou hmotnost pouze cca 23 kg. S inteligentním lcd displejem lze zcela jednoduše přepínat mezi třemi režimy podle stavu vozovky a vašich potřeb. Snadná montáž a profesionální zákaznický servispedelec se dodává z 95 % předmontovaný.

Spolehlivá bezpečnostní zařízení elektrické kolo protour je vyrobeno v eu, světlomety a koncové světlo se odrazkami a odrazkami paprsků zajišťují kolem dokola bezpečnou ochranu před jízdou, resp. Není povinná registrace a nabízí led osvětlení vpředu a vzadu dle normy TÜV Hliníkové V-brzdy, i ve tmě. Je perfektní volbou pro každodenní použití. Záruka na rám činí 36 měsíců. Tři režimy jízdyelektrické kolo má tři jízdní režimy: režim podpory šlapání 5 stupňů podpory, režim posouvání a režim jízdního kola. Všechna rozhodnutí jsou ve vašich rukou! efektivní motor a odnímatelná baterie elektrokolo protour je vybaveno výkonným 250w motorem na náboj předního kola a odnímatelnou 36 v/10, stavu vozovky, hmotnosti, 4 Ah Li-lon sedací trubkou.

Musíte pouze vyrovnat řídítka, namontovat pedály a odrazky paprsků. Motor, baterie, displej a nabíječku lze během 12 měsíců opravit, ovladač, resp. S ergonomickými rukojeťmi řídítek, stabilním nosičem, pohodlným sedlem městského kola, hlubokým zářezem a 7stupňovým přehazovačkou Shimano si můžete vychutnat jízdu dlouhé vzdálenosti ve městě – ale také do přírody – podle svých představ.
ZnačkaProTour #ad
VýrobceProTour #ad
Výška48.03
Délka77.95
Hmotnost50.71
Šířka24.8
Záruka1 rok na elektrické komponenty