Top 10 Hundekamera mit App – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AMOROM

#ad

Funguje s Alexa/Google Assistant, hlasové ovládání, 2,4G WiFi, AMOROM WiFi monitorovací kamera uvnitř, 2cestné audio, detekce pohybu, 1080p sledování kamery s nočním viděním

#ad
AMOROM #ad - Víceuživatelské a vícečetné zobrazení monitorovací kamera amorom podporuje neomezený počet uživatelů pro současné prohlížení. Svou vnitřní kameru můžete sdílet s přáteli a rodinou pro zajímavé okamžiky. Pomocí aplikace amorom lze přidat více kamer pro bezpečnost domova a zobrazit 16 živých videí na jedné obrazovce, takže můžete pohodlně sledovat více oblastí vašeho domova současně.

Chraňte své soukromí bezpečnostní kamera amorom disponuje režimem ochrany soukromí. Všechna zaznamenaná videa jsou plně chráněna a šifrována pomocí AWS Cloud. Svůj domov můžete mít vždy pod dohledem bez ohledu na to, kde se nacházíte. Jednoduše uvidíte, co vaše dítě dělá nebo co vaše domácí zvíře hraje. Díky integrovanému infračervenému systému je možný dosah nočního vidění 9 m.

Ani v noci naše kamera nepromešká nic, co se stane. Můžete jej vypnout přes aplikaci amorom, aniž byste ji museli sami odpojovat. Hlasové ovládání a 2cestné audiopro větší uživatelskou přívětivost spárujte svoji wifi kameru amorom se zařízeními kompatibilními s Alexa nebo Google Assistant. Použijte jednoduchý hlasový příkaz pro zobrazení zdroje vaší živé kamery. Můžete kdykoli a kdekoli komunikovat se svou rodinou, dětmi a domácími zvířaty.
ZnačkaAMOROM #ad
VýrobceAMOROM #ad
Číslo díluAM-C1
ModelkaAM-C1
Záruka1 rok.

2. Menborn

#ad

2,4 GHz IP kamera, venkovní s reflektorem, siréna, detekce pohybu, funguje s, aktualizovaná kamera sledování 360° s barevným nočním viděním Starlight, dvoucestné audio, Venkovní monitorovací kamera 2K

#ad
Menborn #ad - Záruka ochrany videa a kvalitní servis venkovní monitorovací kamery podporují ukládání v cloudu a vestavěnou tf kartu. Tato kamera a aplikace se snadno nastavují a podporují pouze 2, 4 GHz WiFi. 355° otočný o 100° naklápění a vodotěsnost ip65venkovní monitorování kamery menborn je dimenzováno s otočením o 90 stupňů vertikálně a 355 stupňů horizontálně.

4 mp hd obraz a noční vidění starlight venkovní monitorovací kamera 2k 4mp full hd poskytuje křišťálově jasná videa a nahrávky, chytré a infračervené noční vidění. Kamera podporuje noční vidění starlight, abyste měli nejlepší zážitek z nočního vidění. Ať už při slabém hvězdném světle nebo v plné tmě, plné barvy, lze objekty do 30 metrů jasně sledovat, abyste mohli ve dne i v noci vidět velmi jasné detaily. Rozpoznání člověka a dvoucestné audio rozpoznejte a soustřeďte se inteligentně na lidské aktivity.

Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete slyšet, ale také s rodinou v reálném čase přes váš telefon. Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, abyste si uvolnili ruce. Videa a účty jsou šifrovány jedinečnou šifrovací technologií pro ukládání videí na TF kartu není součástí dodávky nebo do cloudu, a video soubory na TF kartě jsou přístupné pouze na vašem vlastním účtu. Monitorovací kameru můžete sdílet se svou rodinou a přáteli.
ZnačkaMenborn #ad
VýrobceMenborn #ad
Výška4.65
Délka3.22
Hmotnost0.45
Šířka3.9
Číslo díluG12
ModelkaG12

3. CZEview

#ad

CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř, psí kamera s aplikací, 2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, dvoucestné audio, AI detekce pohybu, noční vidění, 360° kamera indoor

#ad
CZEview #ad - Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu. Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost.

Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky. Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik. Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje. Můžete si vybrat různé wifi pásma, tak i na 5 ghz wifi, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera CZEview 5 GHz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, 4 GHz, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, že každý detail zůstane živý, kdykoli, i při přiblížení, ve dne i v noci. Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. 2, kompatibilní s více routery.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4

4. Tapo

#ad

3MP Ultra-High Definition, TP-Link Tapo Überwachungskamera für den Außenbereich, SD-Speicher, funktioniert mit Alexa & Google Home, wetterfest, Amazon Exclusive TC65, kein Hub erforderlich

#ad
Tapo #ad - Ultra-high-definition-video zeichnet jedes Bild in kristallklarer 3MP-Auflösung auf, bietet eine visuelle Entfernung von bis zu 30 m auch bei völliger Dunkelheit. Kabelgebundene oder drahtlose netzwerke verbinden Sie Ihre Kamera über Ethernet oder WLAN mit dem Netzwerk für eine flexiblere Installation, mit 2 Jahren Herstellergarantie.

Sichere speicherung speichert lokal bis zu 128 gb 3 MP Video auf einer microSD-Karte und bietet bequemen Zugriff auf Ihre Videomaterial SD-Karte nicht im Lieferumfang enthalten. Hinweis: die tapo kamera unterstützt nur 2, daher stellen sie bitte sicher, 4 GHz WLAN-Band, dass der WLAN-Router über ein separates 2, 4 ghz wlan-band verfügt, damit er anders als das 5-GHz-WLAN-Band funktioniert.

Kompatibilität – funktioniert mit echo show/echo Spot/Fire TV und Google Home Hub/Chromecast, sodass Sie Live-Videostreams mit einem einfachen Sprachbefehl ansehen oder stoppen können. Sie werden benachrichtigt, bevor Ihre kostenlose Testversion abläuft, mit Informationen zur Bezahlung eines Abonnements. Tapo pflege – entdecken sie den cloud-videospeicher und erweiterte Funktionen mit einer kostenlosen 30-tägigen Testversion.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka5.6
Šířka4.07
Číslo díluTC65
ModelkaTC65

5. eufy Security

#ad

Bezpečnostní kamera pro venkovní použití, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, bez měsíčních poplatků, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, HD 1080 p, eufy Security eufyCam 2C, lokální ukládání, noční vidění, výkon baterie 180 dní

#ad
eufy Security #ad - Ve dne i v noci. Výdrž baterie 180 dní: sada venkovních sledovacích kamer slouží po nabití půl roku. Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik.

Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně. Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu.

Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.56
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644090227
ModelkaT8113V
Záruka12 měsíců.

6. TOAIOHO

#ad

Dvoucestná konverzace, TOAIOHO 2 kusy 2K monitorovací kamery venkovní, sledování kamery venku, detekce pohybu, sdílení více uživatelů, černá, Android/iOS, noční vidění v barvě, vodotěsnost IP66

#ad
TOAIOHO #ad - Kamera podporuje funkci sdílení pro více uživatelů. Venkovní monitorování kamery je dobře kompatibilní s iOS a Android. Automaticky sleduje pohybující se osobu nebo objekt, dokud se kamera již nemůže otáčet nebo objekt nezmizí z zorného pole kamery. Pokud narazíte na problémy, kontaktujte nás prosím.

Volitelná cloud/sd karta a kompatibilita můžete si vybrat, zda použijete sd kartu nebo cloudový servis a chcete uložit video pořízené kamerou. Iroké zorné pole 360° a sledování ai sada monitorovacích kamer podporuje 355° horizontální 120° vertikální rotaci, rotaci kamery můžete ovládat přes aplikaci. Nabízí 360° ochranu pro váš dům. Můžete nastavit citlivost alarmu. Kód můžete naskenovat přes aplikaci a umožnit tak členům rodiny kontrolu nad kamerou.

Do jisté míry odolá extrémním povětrnostním podmínkám, jako je silný déšť, silné sněžení a vysoké teploty. Je certifikována podle IP66 vodotěsná. Upozornění: tato kamera nepodporuje 5G Wifi. Super color night vision venkovní bezpečnostní kamera má dvě nastavení barevného nočního vidění. Pokud zapnete funkci barevného obrazu " režimu nočního vidění, můžete po celý den dostávat barevné obrázky a videa. Clearer 2k & camera sharingvenkovní bezpečnostní kamera zobrazuje novou verzi 2k technologie.
ZnačkaTOAIOHO #ad
VýrobceTOAIOHO #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Záruka1 jahre herstellergarantie.

7. Tapo

#ad

TP-Link Tapo 2K Outdoor Security Camera, Motion Detection, 3MP, Works with Alexa & Google Home Tapo C310, Built-in Siren, Night Vision, IP66 Weatherproof, Cloud &SD Card Storage, 2-Way Audio

#ad
Tapo #ad - 3 mp high definition mit wetterfest – ultra high 3mp 2304 × 1296 definition mit verbesserter Nachtsicht bis zu 30 m. Zwei-wege-audio mit integrierter sirene – verwenden Sie knackiges 2-Wege-Audio, um mit der Zustellperson an Ihrer Haustür zu kommunizieren oder verwenden Sie die Sirene, um Eindringlinge zu vertreiben.

Kabelgebundene oder drahtlose netzwerke: Verbinden Sie Ihre Kamera mit dem Netzwerk über Ethernet oder WiFi für eine flexiblere Installation. Kompatibilität – funktioniert mit echo show/echo spot/Fire TV und Google Home Hub/Chromecast, so dass Sie Live-Video-Streams mit einem einfachen Sprachbefehl ansehen oder stoppen können.

Wetterfest sorgt dafür, dass Ihr Gerät vor Regen und Staub geschützt ist. Sd-speicher: lokaler speicher unterstützt Micro-SD-Karten bis zu 128 GB SD-Karte ist nicht im Lieferumfang enthalten. Bewegungserkennung und aktivitätszonen – benutzerdefinierte Aktivitätszonen und Benachrichtigungen werden an Ihr Telefon gesendet, sobald eine Bewegung erkannt wird.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka5.6
Hmotnost0.44
Šířka4.07
Číslo díluTAPO C310
ModelkaTapo C310

8. WUUK

#ad

WUUK bezdrátová monitorovací kamera venkovní, bezdrátová kamera monitorování venkovní, noční vidění, práce s Alexa/Google Assistant, zdarma 32 GB úložný prostor, 2K bezpečnostní kamera venkovní WLAN, IP67

#ad
WUUK #ad - Certifikováno vodotěsností ip67, deštivého nebo slunečního záření a lze ji zasunout kolem domu, že ji často sundávat. S dlouhou životností venkovní bezpečnostní kamera velká kapacita 9600 mah vestavěná baterie je navržena tak, aniž byste si museli dělat starosti, inteligentní bezdrátová Wi-Fi kamera vydrží většinu outdoorových povětrnostních podmínek, aby byla bezdrátová kamera venkovní a při nabíjení může být zatížení months.

S dobíjecí baterií 9600 mAh. Rozlišení 2k ultra hd 3mp bezpečnostní bezdrátové inteligentní video-dveřní zvonek se 4:3 pohled z hlavy na nohu, můžete vidět všechny detaily a vědět, co se děje na vašich dveřích přes aplikaci WUUK i v noci s nočním viděním. Všechna data jsou šifrována a uložena lokálně na základní stanici záznamy událostí zůstanou zachovány, i když je kamera ztracena. Pro vaše pohodlí použijte prosím promiton: Koupit jednou dostanete zdarma euro zástrčku společně.

Snadná instalace a profesionální zákaznický servis připojte základní stanici wuuk k vašemu wi-fi routeru přes ethernetový kabel a umístěte bezdrátovou kameru na vámi požadovaná místa. Když zapnete, že poskytneme profesionální zákaznický servis, systém se automaticky připojí. 2cestná audio funkce vám umožňuje mluvit s cizími lidmi nebo varovat vetřelce. Za cloudový servis nevznikají žádné další náklady. Wuuk jako rostoucí značka bezpečnostních systémů Smart Home slibuje, abychom vyhověli potřebám našich hostů.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka9.84
Šířka8.26
Číslo dílu2- Cam
Modelka1

9. Cinnado

#ad

360 stupňů Wi-Fi vnitřní kamera pro psy s aplikací, Cinnado Vnitřní monitorovací kamera – 2K 3MP chůvička s kamerou, noční vidění, D1, kompatibilní s Alexou, detekcí pohybu

#ad
Cinnado #ad - Funguje s hlasovým asistentem alexa a rtsp kombinace vnitřní wi-fi kamery a alexa nebo google assistant vám také usnadní a pohodlnější prohlížení obrázků v reálném čase, jednoduše řekněte "Alexa, ukaž mi kameru kočky". Volitelná paměť v cloudu a 24/7 sd kartě ukládejte videa s alarmem na sd kartu až 128 gb, abyste zajistili bezpečnost svých dat a aktivujte nepřetržité nahrávání na SD kartu nepřetržitě, není součástí dodávky nebo bezplatnou 30denní zkušební cloudovou paměť, abyste neztratili nic důležitého.

Vnitřní kamera podporuje rtsp a onvif, proto ji můžete integrovat do softwaru třetích stran pro správu více kamer různých značek. Kromě toho se 10sekundové video nahrává a uloží do aplikace, jakmile kamera pro domácí zvířata s aplikací rozpozná pohyb, abyste nezmeškali žádné důležité pohyby. Kromě toho můžete bezpečnostní kameru sdílet se svou rodinou a současně ji sledovat živě. Ať už jste doma nebo ne, obdrží váš telefon upozornění na alarm a sirénou odstraní nežádoucí osoby.

Rozšířené noční vidění a dvoucestné audio se 4 integrovanými infračervenými světly 940 nm je kamera vybavena dětmi, takže můžete jasně rozpoznat každý pohyb vašeho dítěte i v noci. Rozlišení 2k a 360° pan/tilt vnitřní monitorování kamery cinnado je vybaveno 3mp hd objektivem, podporuje horizontální a 70° vertikální otáčení o 320°, který nabízí živý přenos 2k ultra hd, abyste mohli sledovat každý kout vašeho domu. Inteligentní detektor pohybu a alarm sirény detektor pohybu a siréna vám zajistí plný pocit bezpečí.
ZnačkaCinnado #ad
VýrobceShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Výška4.01
Délka2.89
Šířka2.89

10. ieGeek

#ad

IeGeek 1080p HD monitorovací kamera, WLAN IP kamera s nočním viděním, obousměrné audio, monitorovací kamera vnitřní WLAN 2,4 GHz, vnitřní akumulátor, PIR detekce pohybu, IP65, cloud/SD úložiště

#ad
ieGeek #ad - Je vybavena dvěma 850nm infračervenými světly s viditelným světlem. Kromě toho lze nastavit časové intervaly alarmu a monitorovací oblasti. Cloud/sd úložiště a šifrování dat bezpečnostní kamera iegeek uvnitř podporuje paměť micro sd karet maximálně 128 gb a cloudové úložiště a přijímá komerční a státní standardy šifrování dat – standardní technologie Advanced Encryption AES128 pro ochranu soukromí a s vysokým bezpečnostním faktorem.

Podporuje hlasové hovory nebo pokyny a monitorování v reálném čase přes mobilní aplikaci. Kvalita obrazu je jasná. Dvoucestné audio a kompatibilní s alexou vnitřní kamera iegeek má integrovaný mikrofon a reproduktor a je kompatibilní s alexou. Monitorovací kamera uvnitř baterie může být použita až 90 dní s plně nabitou baterií.

Detekce pohybu pir a oznámení alarmu bezpečnostní kamera uvnitř wifi je vybavena pir senzorem pohybu a monitorem pro domácí zvířata. Odnímatelné pro ruční použití. Wifi kamera umožňuje sdílení více zařízení a můžete monitorovací obrázky sdílet v reálném čase s příbuznými a přáteli. Rozpoznání a citlivost humanoidů lze nastavit, aby se snížilo chybové alarmy. Podporuje 7/24 hodin záznamu, není třeba vrtat otvory, dodává se s lepidlem 2 x 3M pro montáž kamery, pokud je kamera připojena kabelem typu C.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.46
Délka2.36
Hmotnost120
Šířka1.5
Číslo díluZS-GX7S
ModelkaZS-GX7S
Záruka1 rok.