Top 10 Rutsche Outdoor ab 1 Jahr – Volně stojící skluzavky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Použití pro domácí použití, BIG – Fun-Slide – 152 cm dlouhá protiskluzová dráha, červeno-modrá skluzavka pro vnitřní i venkovní použití, pro děti od 3 let

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Vysoká zatížitelnost – díky stabilnímu materiálu vydrží plastová skluzavka hmotnosti až 50 kilogramů. Rychlá montáž – součástí dodávky je potřebné nářadí pro snadnou montáž.

Dá se složit a tak snadno přepravovat a také dobře uložit. To a dlouholeté zkušenosti odrážejí kvalitu vysoce kvalitní plastové hračky. Různé úhly sklonu – výšku skluzavky lze nastavit pomocí různých úhlů sklonu v několika málo krocích. Díky tomu funguje montáž rychle a 152 cm dlouhá skluzavka je rychle připravena k použití. Silná zábava ze hry – logo značky, big buvol, je v první řadě pro sílu. Velká držadla a stupně umožňují bezpečné stoupání nahoru. Snadná přeprava – skluzavka je perfektní pro použití v dětském pokoji, ale i venku.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG #ad
Výška45.67
Délka64.57
Hmotnost25.57
Šířka28.74
Číslo dílu4004943567107
Modelka80 005 6710
Záruka3 roky.

2. little tikes

#ad

Nass oder trocken 2-in-1, ab 3 Jahren, little tikes 656057M Indoor-Outdoor Rutsche Trockenspaß für Kleinkinder – Aktives Spielen – mit Wasserspritzdüsen

#ad
little tikes #ad - Kinderrutsche – anfänger Rutsche, perfekt für Kleinkinder, um darauf zu lernen. Allwetter-aktion – bereit zum Gleiten drinnen oder draußen. Sprühen und spielen – schließen sie den schlauch an, um Wasser durch die Düsen über der Rutsche zu sprühen, wenn Kinder nach unten gehen.
Značkalittle tikes #ad
VýrobceLittle Tikes #ad
Výška8.88
Délka46
Hmotnost12.1
Šířka20
Číslo dílu656057M
Modelka656057M

3. Smoby

#ad

S protiskluzovým výtokem, vzpěrami, pro děti od 2 let, Smoby – KS skluzavka – kompaktní dětská skluzavka s přípojkou na vodu, držadly, délka 1,5 metru

#ad
Smoby #ad - V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.

Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku. Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.

Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška39.37
Délka62.6
Hmotnost14.33
Šířka26.77
Číslo dílu310262
Modelka310262
Záruka1 rok.

4. Smoby

#ad

2 Meter lang, Große Rutsche mit Wasseranschluss, für Kinder ab 2 Jahren, Smoby, Funny II Wellenrutsche, mit Rutschauslauf

#ad
Smoby #ad - Der breite rutschauslauf sorgt für weiche und sichere Landungen. Smoby qualität seit 1924 durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug.

Soll die rutsche im Kinderzimmer überwintert werden ist die Demontage genauso einfach. Einfacher aufund abbau die gartenrutsche kann in wenigen Schritten schnell und einfach zusammengebaut werden. Xl kinderrutsche die riesenrutsche sorgt mit ihrer Doppelwelle für großen und abwechslungsreichen Rutschspaß.

Für kinder ab 2 jahren durch das stabile geländer, die breiten Stufen mit Anti-Rutsch-Beschichtung und dem tiefen Schwerpunkt ist die Kinderrutsche für Jungen und Mädchen ab 2 Jahren ideal geeignet. Mit wasseranschluss der integrierte Wasserauslass macht die Rutsche zur XL-Wasserrutsche Einfach einen Gartenschlauch anschließen und der Rutschspaß kann beginnen.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška19.37
Délka74.57
Hmotnost17.64
Šířka13.07
Číslo dílu820402
ModelkaFunny Garden Slide with

5. TP Toys

#ad

TP Toys TP900 Monate 4 in 1 Verstellbarer Quadpod Baby Schaukelsitz von 6 Motten bis Kinder 8 Jahre, Grün blau, Einheitsgröße

#ad
TP Toys #ad - Spass & sicher: beim design unserer kinderschaukel stand die Sicherheit an erster Stelle. Bequem und ergonomisch: das ergonomische design der Schaukel bietet optimalen Komfort für Ihr Kind, mit einer geschwungenen Form und einer glatten Ausführung. Kinderschaukel: egal, ob sie ein kleinkind oder ein etwas älteres Kind haben, unsere Schaukel ist für Babys ab 6 Monaten und Kindern bis 8 Jahren geeignet.

FÖrdert aktives spiel und bewegung: ermutigen sie ihr kind mit unserer Schaukel, aktiv zu bleiben und sich im Freien zu vergnügen. Sie können stundenlang schaukeln, ohne dass es dabei unbequem wird. Verstellbar und vielseitig: die schaukel ist verstellbar und ermöglicht Ihnen, die Höhe an das Alter und den Komfort Ihres Kindes anzupassen.

Sie eignet sich perfekt für heranwachsende Kinder und kann sowohl drinnen als auch draußen verwendet werden. Dabei stehen der sichere gurt und die robuste Konstruktion im Vordergrund, um sicherzustellen, dass Ihr Kind Spaß hat und gleichzeitig geschützt ist. Das schaukeln hilft dabei, das Gleichgewicht, die Koordination und die allgemeine körperliche Fitness zu verbessern und bietet gleichzeitig endloses Vergnügen. Besonders vielseitig, da sie mit den Bedürfnissen Ihres Kindes wachsen kann.
ZnačkaTP Toys #ad
VýrobceTP Toys #ad
Výška11
Délka14
Hmotnost5.56
Šířka9
Číslo díluTP900
ModelkaTP900
Záruka2 jahre.

6. Baby Vivo

#ad

Dětská skluzavka od Baby Vivo, zaoblené rohy a hrany, pro vnitřní a venkovní použití, v různých barvách, zahradní skluzavka pro malé děti, plastový slon

#ad
Baby Vivo #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, který je vhodný jak do interiéru, tak ven. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a sešroubování zaoblenými plastovými šrouby. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní skluzavka pevně sešroubovaná s konstrukcí. Věkové doporučení: od 1 roku, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Celkové rozměry dětské plastové skluzavky ve smontovaném stavu cca: 160 נ40 נ75, 5 cm d נš נv.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu34534809

7. Baby Vivo

#ad

Baby Vivo Dětská skluzavka Zahradní skluzavka pro malé děti plast zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití ve fialové/růžové barvě

#ad
Baby Vivo #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci. Věkové doporučení: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca : 185 × 76, 5 × 98, 2 cm d × š × v.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Číslo dílu34534814
Modelka34534814

8. Smoby

#ad

GM Slide

#ad
Smoby #ad - Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.

V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.

Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška62.59
Délka39.37
Hmotnost14.33
Šířka59.05
Číslo dílu310269
Modelka310269
Záruka1.

9. Smoby

#ad

S protiskluzovým výtokem, Smoby – XL skluzavka s dvojitou vlnou – velká skluzavka s přípojkou na vodu, délka 2,30 m, vyztužení, pro děti od 3 let

#ad
Smoby #ad - Jednoduchá montáž a demontáž – zahradní skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Velký protiskluzový výtok zajišťuje měkké a bezpečné přistání. S přípojkou na vodu – integrovaný vývod vody dělá skluzavku na xl vodní skluzavku.

Pokud chcete přezimovat skluzavku v dětském pokoji, je demontáž stejně jednoduchá. Xl dětská skluzavka – volně stojící obrovská skluzavka se svým dvojitým hřídelem postará o velkou a pestrou zábavu při uklouznutí. Pro děti od 3 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a hlubokému těžišti je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 3 let.

Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku. Díky zavlažování je klouzání na zahradě v horkých letních dnech ještě zábavnější.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška23.43
Délka73.43
Hmotnost30.86
Šířka12.8
Číslo dílu310261
Modelka310261
Záruka1 rok.

10. Feber

#ad

Hřiště, Famosa 800009597, centrum aktivity se skluzavkou na hračky, pro děti od 2 do 7 let, FEBER

#ad
Feber #ad - Nabízí dítěti více aktivit. Může lézt, sklouznout po skluzavce, plazit se, schovávat se, šplhat po žebříku. Jednoduchá montáž. Pro chlapce a dívky od 3 let.
ZnačkaFeber #ad
VýrobceFamosa #ad
Výška23.82
Délka42.91
Hmotnost37.7
Šířka21.26
Číslo dílu800009597
Modelka719015
Záruka2 roky